Watches

Number of items: 106

Roskopf zsebóra, mechanikus szerkezettel, számlapon kis hajszálrepedés, sérülés, d: 50 mm
12335.

22 000 HUF
59,62
68,75

Ezüst (Ag) tokos, Marius Czaversier kulcsos zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép állapot, működik, jelzett, d: 35 mm
12336.

36 000 HUF
97,56
112,50

Roskopf zsebóra, mechanikus szerkezettel, számlapon kis hajszálrepedés, d: 50 mm
12337.

22 000 HUF
59,62
68,75

Ezüst (Ag) tokos, zsebóra, mechanikus szerkezettel, másodperc mutató nélkül, működik, jelzett, d: 47 mm
12338.

30 000 HUF
81,30
93,75

Rodania karóra, kvarc, működik, 20x16 mm
12339.

18 000 HUF
48,78
56,25

12340.

50 000 HUF
135,50
156,25

Blita női zsebóra, mechanikus szerkezettel, szép állapot, működik d: 22 mm
12341.

16 000 HUF
43,36
50,00

Betina mechanikus karóra, szép állapotban, működik, d: 27 cm
12342.

10 000 HUF

Lotus kézi felhúzós női ékszeróra, ovális fém tokkal, működő, jó állapotban, d: 35 mm
12343.

10 000 HUF

Boss antimagnetic dupla fedeles zsebóra, fém házzal, működik, d: 47 mm
12344.

16 000 HUF
43,36
50,00

Melody antimagnetic dupla fedeles zsebóra, fém házzal, működik, d: 47 mm
12345.

16 000 HUF
43,36
50,00

12346.

26 000 HUF
70,46
81,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF