Watches

Number of items: 106

Junghans antik falióra. Szerkezete működik, de szervizelésre szorulhat. Oromdísze levált. Kopással, szép állapotban, jelzéssel, 53x26x15 cm
12262.

12 000 HUF

12263.

60 000 HUF
162,60
187,50

Antikolt asztali óra, fa, quartz szerkezettel, nincs kipróbálva, m: 37,5 cm
12264.

6 000 HUF

Iskolai falióra csengő, kopott, részben működik, m: 42 cm
12265.

20 000 HUF
54,20
62,50

12266.

16 000 HUF
43,36
50,00

Vintage mintás modern asztali vagy fali óra, fém kerettel, kvarc szerkezettel d: 27 cm
12267.

2 800 HUF

Seiko naptárkijelzős elegáns férfi karóra, leírással, díszdobozban. Kvarc, szép állapotban, működik, fém szíjjal, d: 35 mm
12268.

10 000 HUF

Leijona Sapphire dátumkijelzős elegáns férfi karóra, díszdobozban. Működik, kvarc, karcmentes, aranyozott fém szíjjal, d: 35 mm
12269.

10 000 HUF

Antik asztali óra, fém házzal, elkezd járni, 17x11 cm
12270.

2 000 HUF

Rolex GMT Master 2 Sprite automata karóra jobbkezes változat igényes gyűjtői replika, dobozzal, leírással, kártyával, díszdobozzal, szatyorral d: 41 mm Működő, hibátlan állapotban
12271.

80 000 HUF
216,80
250,00

Junghans vekkeróra, nem jár, jelzéssel, m: 16,5 cm
12272.

5 000 HUF

12273.

46 000 HUF
124,66
143,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF