Military

Number of items: 140

16108.

2 400 HUF

Osztrák tiszti kardbojt és vállszalag, kis kopásokkal, jó állapotban / k.u.k. partepee and ribbon
16109.

50 000 HUF
135,50
156,25

16110.

3 000 HUF

cca 1914-1918 réz öngyújtó töltényhüvelyből, korának megfelelő állapotú, jelzés nélkül, m: 11 cm
16111.

1 600 HUF

1943 Magyar Szárnyak folyóirat 2 száma, borítók nélkül.
16112.

1 600 HUF

Cseh gyakorló légpuska sörétes lövedékkel. 109 cm 20 db sörét tölthető bele, utánatölthető.
16114.

30 000 HUF
81,30
93,75
10

16115.

11 000 HUF
29,81
34,38

Katonai flaska, kopott, horpadt, m: 22 cm
16116.

1 000 HUF

30 db vegyes katonai gomb a Horthy-korszakból
16117.

9 000 HUF
24,39
28,13

Hanns Hübl (1898-1967): "1918-1943" háborús jelenet, vegyes technika, papír, jelzett, 52×70 cm
16118.

44 000 HUF
119,24
137,50

1938-1940 Régi családi fotóalbum, benne városi látképek (Vinkovci, Belgrád, stb.), sok katonai fotóval, I. Sándor szerb király portréja, stb., vegyes méretű fotókkal
16119.

16 000 HUF
43,36
50,00

1861M gyalogostiszti szablya. Jelzett a pengén: Weyersberg & Stamm Solingen. Fém hüvellyel. Kissé rozsdás, a markolat borításán kisebb sérülésekkel, h: 91 cm. Az átlagostól eltérő, ritka változat: a markolaton beugró, félkör alakú fém rész a kard lovassági változatának jellemzője; a kard többi része viszont megfelel a normál gyalogsági változatnak.
16120.

26 000 HUF
70,46
81,25
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF