Vojvodina

Number of items: 154

1913 Szabadka, Subotica; városháza, Taussig Vilmos üzlete / town hall, shop
42526.
Legend T2

800 HUF

1941 Szabadka, Subotica; utcaképek, Havas Josipa és Orion Radio üzlet / street views, shops. Foto Erős
42527.
Legend T2

800 HUF

1901 Szabadka, Subotica; Honvéd emlékmű (Kaponyai csata emlékműve), Nemzeti Kaszinó. Heumann Mór kiadása / Hungarian military monument, casino (szakadás / tear)
42528.
Legend T3

1 400 HUF

1916 Szabadka, Subotica; Szt. István tér, piac, villamos, Földes Samu üzlete. Vasúti levelezőlapárusítás 29. 1915. / square, market, tram, shops (EK)
42529.
Legend T2/3

5 500 HUF
14,91
17,19

1901 Szabadka, Subotica; Honvéd emlékmű (Kaponyai csata emlékműve), Nemzeti Kaszinó. Heumann Mór kiadása / Hungarian military monument, casino (EK)
42530.
Legend T2/3

2 000 HUF

1900 Szabadka, Subotica; Fürdő utca, Szentháromság szobor, üzletek. Heumann Mór kiadása / street view, Holy Trinity statue, shops (fl)
42531.
Legend T2/3

1 600 HUF

1899 (Vorläufer) Szabadka, Subotica; Szent István tér, Kossuth Lajos utca, Wesselényi út, Nemzeti kaszinó, este, villamos / square, streets, casino, tram, at night (EK)
42532.
Legend T2/3

2 000 HUF

Szabadka, Subotica; Palicsi kápolna, fürdő és kávéház, látkép, Terézia templom. Piesch M. fényképész / general view, spa, café, chapel and bath in Palic, church. Art Nouveau, floral, litho (r)
42533.
Legend T3

2 000 HUF

1900 Szabadka, Subotica; városháza, törvényszéki palota, templom, vasútállomás. Víg Zsig. Sándor kiadása / town hall, church, court palace, railway station. O.Z.M. Art Nouveau, floral, litho (EK)
42534.
Legend T3

1 600 HUF

1898 (Vorläufer) Szávaszentdemeter, Mitrovice, Mitrovitz an der Save, Sremska Mitrovica; Srpski dom, Haupt-Platz, Vermögens-Gemeinde / Szerb nemzeti ház, Fő tér. Vidakovic kiadása / Serbian National House, main square. O.Z.M. Art Nouveau, floral, litho (EK)
42535.
Legend T2/3

3 000 HUF

1903 Szávaszentdemeter, Mitrovice, Mitrovitz an der Save, Sremska Mitrovica; Glavni trg / Hauptplatz / Fő tér, piac, gyógyszertár, Weiss és Adler, Krauss üzlete. Isidor Weiss kiadása / main square, market, pharmacy, shops (EB)
42536.
Legend T3

3 000 HUF

1900 Szávaszentdemeter, Mitrovice, Mitrovitz an der Save, Sremska Mitrovica; Piac. S. Vidakovic kiadása / market (EK)
42537.
Legend T2/3

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF