Number of items: 342
2945702
11480
445
Antik kryniczai látképet és ábrázoló porcelán fürdőpohár. Matricás, jelzett, kevés kopással 14 cm
3 600 HUF
2932932
11481
445
3800
Masnis fajansz edény. Máz alatti festéssel. Jelzés nélkül, mázrepedésekkel 13x13 cm
3 800 HUF
2936032
11482
445
Kék mintás egymásra rakható porcelán só és bors tartó. Jelzés nélkül, hibátlan 15 cm
3 600 HUF
2936034
11483
445
3 600 HUF
2937134
11484
445
Harmonikás, doboz mulatók, zenélők. orosz porcelán Kézzel festett, jelzett, hibátlan 21x18 cm
3 000 HUF
2936828
11485
445
3800
2 db Norman Rockwell porcelán csengó. Matricás, jelzett, hibátlan 19 cm
3 800 HUF
2936813
11486
445
Cukortartó Constable festményekkel. Matricás, jelzett, hibátlan m: 15 cm
3 000 HUF
2937849
11487
445
Epiag fajansz teafőző edény három részes. a kiöntő kissé sérült össz 22 cm
3 000 HUF
2939107
11488
445
Kislány cicával, Jelzés nélküli porcelán figura. Kézzel festett, hibátlan 11 cm
3 000 HUF
2939106
11489
445
Metzler & Ortloff porcelán porcelán csizmás fiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm
3 000 HUF
2943817
11490
445
I. Spyropoulos, 24k arannyal díszített fedeles váza, jelzéssel, hibátlan, m: 18 cm
3 000 HUF
2829728
11491
445
Régi német steinzeug boros butella, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 1,5 L, m: 26 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m