Photo

Number of items: 541

1887 A szarvasi főgimnázium VIII. osztályos növendékei az 1886/87. tanévben, tablófotó, kézzel írt névsorral (osztályfőnök: Chován Károly), üvegezett fakeretben, kisebb sérülésekkel, teljes méret: 25,5x29 cm
14025.

4 000 HUF

cca 1890 Árkádos belső udvar, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, 21x27 cm
14026.

1 000 HUF

cca 1900 Róma, Raffaello Levétel a keresztről c. festménye, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, a karton kissé foltos, kissé hullámos, 26x20,5 cm
14027.

1 000 HUF

cca 1900 Róma, Alfredo Morelli szobrászművész Greugante c. alkotása, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, a karton kissé foltos, kissé hullámos, 25,5x19,5 cm
14028.

1 000 HUF

cca 1900 Róma, Michelangelo Pieta ("Fájdalmas anya") szobra a vatikáni Szent Péter-bazilikában, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, kissé hullámos, 26x20,5 cm
14029.

1 000 HUF

cca 1900 Vízért sorbanállók egy patak partján Észak-Afrikában (Algéria-Tunézia-Marokkó), nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, a hátoldalon feliratozva, a karton kissé foltos, kissé hullámos, 21,5x27,5 cm
14030.

1 600 HUF

cca 1890 Gazdagon díszített antik kupa, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, a karton kissé sérült, foltos, 22,5x18,5 cm
14031.

1 600 HUF

cca 1900 Férfi portréja, nagyméretű fotó, paszpartuban, Schmidt Ede műterméből (Bp., VIII. Kis Stáció utca 65.), a paszpartu kissé sérült, foltos, teljes méret: 44,5x38 cm
14032.

2 000 HUF

cca 1890 Családi kép, nagyméretű fotó, paszpartuban, a hátoldalon pecséttel jelzett (... Bp., VI. Király-u. 28.), a paszpartu széle sérült, teljes méret: 41x35 cm
14033.

1 000 HUF

1892 Id. Bóka Péter portréja, nagyméretű fotó kartonon, a hátoldalon feliratozva, körbevágva, 38x27,5 cm
14034.

1 600 HUF

cca 1900 Hölgyek a zöldségárusnál, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, 25,5x20 cm
14035.

3 000 HUF

1923 Csoportkép, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, a hátoldalon datálva, aláírásokkal, a karton sérült, 16x21,5 cm
14036.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF