Photo Number of items: 541
2938665
13893
445
Photo
1970 Az Ódry Árpád Művészotthon 20 éves jubileuma, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, körbevágott, 13x13 cm
1 400 HUF
2938688
13894
445
Photo
1970 "Cukorzuhatag" a Szolnoki Cukorgyárban, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, körbevágott, 17x6 cm
1 400 HUF
2938934
13895
445
Photo
1973 Szántó Piroska festőművész "Szentendrei páva" c. munkája (kiállítás a Műcsarnokban), sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 21x13 cm
1 400 HUF
2938620
13896
445
Photo
1972 KGST államok népművészete a divatban - Bemutató a Divattervező vállalat mintatermében, 3 db sajtófotó, a hátoldalon jelzettek, az egyik részletesen feliratozva, 18x13 cm és 17x8,5 cm között
2 000 HUF
2940447
13897
445
Photo
cca 1915-1930 Zeppelin egy ismeretlen település felett, ortodox templommal (Románia?), saroktöréssel, 16,5x11 cm
2 000 HUF
2940920
13898
445
Photo
cca 1890-1900 Idős házaspár, keményhátú kabinetfotó Andrássy László rimaszombati műterméből, hátoldala kissé foltos, 16x11 cm
3 000 HUF
2936147
13899
445
Photo
cca 1960 Balatoni nyaralás során készített felvételek, 13+1 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 6,5x9,5 cm
2 000 HUF
2940913
13900
445
Photo
1903 Biala bei Bielitz (Bielsko-Biała), bajszos úr dedikált portréja, keményhátú kabinetfotó az Atelier Helios műteremből, 16,5x10,5 cm
2 000 HUF
2940960
13901
445
Photo
1890 Brăila (Brajla), úr portréja, keményhátú kabinetfotó Elena Kolpy műterméből, a hátoldalon feliratozva, foltos, 16,5x10,5 cm / Brăila, gentleman's portrait, cabinet card from Atelier Elena Kolpy, stained, 16.5x10.5 cm
5 000 HUF
2940950
13902
445
Photo
cca 1900 Kislány barokk asztalnál, keményhátú kabinetfotó Rudolf Krziwanek cs. és. kir. udvari fényképész műterméből, 21x11 cm
2 000 HUF
2940930
13903
445
4400
Photo
cca 1880-1890 Pozsony, 3 db keményhátú kabinetfotó, Kozics Ede és Friedl S. műtermeiből, vegyes állapotban, 16x11 cm
4 400 HUF
2944818
13904
445
Photo
cca 1870-1900 Vegyes portrék, össz. 10 db keményhátú fotó (9 db vizitkártya + 1 db kabinetfotó), külföldi ill. magyar műtermekből (A. Foltényi Lőcse/Leutschau, Josef Singer Újvidék/Neusatz, Wilhelm Auerlich Nagyszeben/Hermannstadt), vegyes állapotban, 10x6 cm és 16,5x10,5 cm között
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house