Photo

Number of items: 541

1970 Az Ódry Árpád Művészotthon 20 éves jubileuma, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, körbevágott, 13x13 cm
13893.

1 400 HUF

1970 "Cukorzuhatag" a Szolnoki Cukorgyárban, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, körbevágott, 17x6 cm
13894.

1 400 HUF

1973 Szántó Piroska festőművész "Szentendrei páva" c. munkája (kiállítás a Műcsarnokban), sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 21x13 cm
13895.

1 400 HUF

1972 KGST államok népművészete a divatban - Bemutató a Divattervező vállalat mintatermében, 3 db sajtófotó, a hátoldalon jelzettek, az egyik részletesen feliratozva, 18x13 cm és 17x8,5 cm között
13896.

2 000 HUF

cca 1915-1930 Zeppelin egy ismeretlen település felett, ortodox templommal (Románia?), saroktöréssel, 16,5x11 cm
13897.

2 000 HUF

cca 1890-1900 Idős házaspár, keményhátú kabinetfotó Andrássy László rimaszombati műterméből, hátoldala kissé foltos, 16x11 cm
13898.

3 000 HUF

cca 1960 Balatoni nyaralás során készített felvételek, 13+1 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 6,5x9,5 cm
13899.

2 000 HUF

1903 Biala bei Bielitz (Bielsko-Biała), bajszos úr dedikált portréja, keményhátú kabinetfotó az Atelier Helios műteremből, 16,5x10,5 cm
13900.

2 000 HUF

1890 Brăila (Brajla), úr portréja, keményhátú kabinetfotó Elena Kolpy műterméből, a hátoldalon feliratozva, foltos, 16,5x10,5 cm / Brăila, gentleman's portrait, cabinet card from Atelier Elena Kolpy, stained, 16.5x10.5 cm
13901.

5 000 HUF

cca 1900 Kislány barokk asztalnál, keményhátú kabinetfotó Rudolf Krziwanek cs. és. kir. udvari fényképész műterméből, 21x11 cm
13902.

2 000 HUF

cca 1880-1890 Pozsony, 3 db keményhátú kabinetfotó, Kozics Ede és Friedl S. műtermeiből, vegyes állapotban, 16x11 cm
13903.

4 400 HUF
11,92
13,75

cca 1870-1900 Vegyes portrék, össz. 10 db keményhátú fotó (9 db vizitkártya + 1 db kabinetfotó), külföldi ill. magyar műtermekből (A. Foltényi Lőcse/Leutschau, Josef Singer Újvidék/Neusatz, Wilhelm Auerlich Nagyszeben/Hermannstadt), vegyes állapotban, 10x6 cm és 16,5x10,5 cm között
13904.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF