Photo

Number of items: 541

13713.

1 800 HUF

cca 1960 Velence és Verona, 12 db feliratozott sajtófotó / Venice, Verona, 12 press photos, 16x14 cm
13714.

2 400 HUF

1961 Szeged, lakótelepi házak, 2 db sajtófotó, az egyik kissé sérült, 22x11 cm és 9,6x6,5 cm
13715.

1 800 HUF

1974 "Pecázók a Dunán", sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 17x12,5 cm
13716.

1 800 HUF

1975 Fejér megye, Velencei-tavi vitorlások, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x13 cm
13717.

1 800 HUF

1975 Fejér megye, Velencei-tavi strand, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 17x13 cm
13718.

1 800 HUF

1970 Nagytétényi Kastély, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, szélén kis szakadással, 20x14 cm
13719.

1 400 HUF

1972 Jászberény, gabonatároló, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x12 cm
13720.

1 400 HUF

cca 1970 Fotók egy magas-tátrai utazásról, 9×12 cm
13721.

1 000 HUF

cca 1890 Olaszország, La Spezia-öböl, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, a hátoldalon feliratozva, 19,5x25 cm
13722.

1 000 HUF

cca 1900 Velence, Szent Márk tér a bazilikával, nagyméretű, kézzel színezett fotó, paszpartuban, 18x23 cm
13723.

1 000 HUF

cca 1890 Trieszt látképe, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, A. Godard jelzéssel, kissé foltos, 18x24,5 cm
13724.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF