Photo

Number of items: 541

1927 Tabáni látkép, 1 db modern nagyítás Balogh Rudolf (1879-1944) fényképész, fotóriporter felvétele nyomán, 15x21 cm
13677.

2 800 HUF

1945 Szendrő István (1908-2000): Budapest, Tabán, szétlőtt rác templom, pecséttel jelzett fotó, 16,5×23 cm
13678.

14 000 HUF
37,94
43,75

cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Budapest, ipari vásár, haditechnika, pecséttel jelzett fotó, 17×23 cm
13679.

11 000 HUF
29,81
34,38

cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Budapest, Margitsziget, Sportuszoda, pecséttel jelzett fotó, 17×21 cm
13680.

13 000 HUF
35,23
40,63

cca 1938 Budapest, a 44-es villamos hóesésben, 1 db modern nagyítás, 21x15 cm
13681.

1 400 HUF

cca 1910 Budapest VIII. Astoria, a Rákóczi út- Múzeum krt sarok a volt Nemzeti Színház visszabontott épületének földszintjén kialakított üzletek. 20x16 cm Kis sérülésekkel az alján
13682.

4 000 HUF

cca 1930-1944 Bp., 2 db sajtófotó (Csömöri út régi villamossal + lovak tetemei mellett elhaladó katonatiszt), a hátoldalon feliratozva, 18x13 cm körül
13683.

1 600 HUF

1956 Romok eltakarítása a forradalom alatt. Francia sajtófotó / Photo from the 1956 revolution in Budapest. French press photo 18x12 cm
13684.

5 000 HUF

1956 Szovjet őrjáratok a pesti utcán a forradalom leverése után. Francia sajtófotó / Photo from the 1956 revolution in Budapest. Soviet patrol after the defeat. French press photo 18x12 cm
13685.

5 000 HUF

1956 Lábatlan forradalmi tömeg Francia sajtófotó / Photo from the 1956 revolution. French press photo 18x12 cm
13686.

5 000 HUF

1975 Budapesti Nemzetközi Vásár (BNV), "A magyar vízgazdálkodás külön területet kapott", sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 24x18 cm
13687.

1 800 HUF

1973 Bp., Margitsziget, Centenáriumi emlékmű, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, két részből összeragasztva, 23x17,5 cm
13688.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF