Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 167

Német Államok 1817. "Luther Márton" kétoldalas bronz utánveret a reformáció 300. évfordulójára műanyag tokban és tanúsítvánnyal (30mm) T:AU patina German States 1817. "Martin Luther" two-sided bronze restrike for the 300th anniversary of the reformation in plastic case with certificate (30mm) C:AU patina
32837.

2 000 HUF

Német Államok ~1850. "A konfirmáció emlékére" kétoldalas bronz protestáns vallási emlékérem. Szign.: Baiwett F. (32mm) T:AU patina German States ~1850. "Zum andenken an die Confirmation" two-sided bronze protestant religious medallion. Sign.: Baiwett F. (32mm) C:AU patina
32838.

2 000 HUF

Német Birodalom 1888. "III. Frigyes császár 1831-1888" ezüstözött bronz emlékérem (26mm) T:AU kopott ezüstözés German Empire 1888. "Friedrich III 1831-1888" silver-plated bronze medallion (26mm) C:AU worn silver plating
32839.

3 000 HUF

Német Birodalom ~1930. "Friedrich Ebert" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Oskar Glöckler (36mm) T:AU German Empire ~1930. "Friedrich Ebert" two-sided bronze medallion. Sign.: Oskar Glöckler (36mm) C:AU
32840.

3 000 HUF

NDK 1958. "Berlini Pénzverde / Baráti látogatás" bronz látogatói érem (50mm) T:XF patina GDR 1958. "Münze Berlin / F reundschaftsbesuch (Berlin Mint / Friendly visit)" bronze visitor medallion (50mm) C:XF patina
32841.

1 400 HUF

32842.

1 000 HUF

32843.

2 000 HUF

32844.

5 000 HUF

Német Demokratikus Köztársaság 1968. "750 éves Rostock" kétoldalas bronz emlékérem (42mm) T:1- German Democratic Republic 1968. "Rostock is 750 years old" two-sided bronze commemorative medallion (42mm) C:AU
32845.

1 000 HUF

32846.

3 000 HUF

NDK ~1970. "1917 október / Lenin" kétoldalas öntött bronz emlékérem (70mm) T:XF GDR ~1970. "Oktober 1917 / Lenin" two-sided cast bronze medallion (70mm) C:XF
32847.

2 000 HUF

NDK ~1970. "Für den Aufbau Berlins ; Mach mit Schöner unsere Stadte und Gemenden ; Zwickauer Plan NAW" (3xklf) aranyozott Cu emlékérem szett eredeti dísztokban (50mm) T:AU GDR ~1970. "Für den Aufbau Berlins ; Mach mit Schöner unsere Stadte und Gemenden ; Zwickauer Plan NAW" (3xdiff) gilt Cu commemorative medallion set in original hardcase (50mm) C:AU
32848.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF