Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 167

Ausztria ~1900. "Wilhelm Conrad Röntgen" bronz emlékérem csavarozható hátlappal. Szign.: Joseph Riedl (90mm) T:XF Austria ~1900. "Wilhelm Conrad Röntgen" bronze commemorative medallion with screw back. "ROENTGEN" Sign.: Joseph Riedl (90mm) C:XF
32777.

30 000 HUF
81,30
93,75

Ausztria ~1915. "Paul von Hindenburg" bronz emlékplakett. Szign.: Franz Stiasny (65x48mm) T:AU Austria ~1915. "Paul von Hindenburg" bronze commemorative plaque. Sign.:Franz Stiasny (65x48mm) C:AU
32778.

12 000 HUF

Ausztria 1928. "10 éves a Köztársaság" kétoldalas bronz emlékzseton (24mm) T:XF Austria 1928. "10 Jahre Republik - 1918-1928" two-sided bronze commemorative token (24mm) C:XF
32779.

1 800 HUF

Ausztria 1964. "Bécsi Nemzetközi Kertkiállítás / Tiszteletdíj - Bécs városa" ezüstözött bronz érdemérem (60mm) T:AU,XF Austria 1964. "Vienna International Garden Show / Honorary Award - The City of Vienna (Wiener Internationale Gartenschau / Ehrenpreis - Der Stadt Wien)" silvered bronze medallion (60mm) C:AU,XF
32780.

1 200 HUF

Ausztria DN "Grossglocknerstrasse - Salzburger Automobil Club" egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalon "Paul Koppenwallner Salzburg" gyártói jelzéssel (60mm) T:XF patina Austria ND "Grossglocknerstrasse - Salzburger Automobil Club" one-sided bronze plaque with "Paul Koppenwallner Salzburg" maker's mark on reverse (60mm) C:XF patina
32781.

5 000 HUF

32782.

1 200 HUF

Ausztria 1983. "Naptár / Vénusz születése" jelzett Ag naptár érem (25,61g/0.900/40mm) T:AU (PP) ujjlenyomat, karc Austria 1983. "Calendar / The birth of Venus" marked Ag calendar medallion (25,61g/0.900/40mm) C:AU (PP) fingerprints, scratch
32783.

8 500 HUF
23,04
26,56

Ausztria 1988. "II. János Pál pápa Ausztriában / Igen a hitre, igen az életre" kétoldalas öntött fém plakett Szign.: EH (164x73mm) T:XF Austria 1988. "Pope Johannes Paulus II in Österreich - Yes to faith, yes to Life (Ja zum glauben ja zum leben)" two-sided cast metal plaque. Sign.: EH (164x73mm) C:XF
32784.

1 600 HUF

Ausztria 1999. "Leogangerhof 100" kétoldalú bronz emlékérem (30mm) T:1- (PP) patina Austria 1999. "Vom Dorfwirt / Zum Leogangerhof - 100 Jahre" two sided commemorative medallion C:AU (PP) patina
32785.

1 000 HUF

32786.

3 000 HUF

32787.

4 600 HUF
12,47
14,38

Csehszlovákia 1948. "A Köztársaság építőinek - Földművelésügyi Minisztérium" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Horejc (59mm) T:XF Czechoslovakia 1948. "Budovatelům Republiky - Ministerstvo Zemědělství" double-sided bronze medallion. Sign.: Horejc (59mm) C:XF
32788.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF