https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 163

Auction is over! Item soon called at the auction hall
~1930-1940. "Az Óbudai Tornaegylet Verseny Dija - 1872" kétoldalas bronz díjérem (30mm) T:2
1
31615.

~1930-1940. "Az Óbudai Tornaegylet Verseny Dija - 1872" kétoldalas bronz díjérem (30mm) T:2

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
~1930. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel, "HP" beütéssel és aranyozott díszítménnyel, Hawel BP gyártói jelzéssel (23,92g/0,800/45mm) T:1-
1
31616.

~1930. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel, "HP" beütéssel és aranyozott díszítménnyel, Hawel BP gyártói jelzéssel (23,92g/0,800/45mm) T:1-

 
Sold
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
1
 
~1930-1950. "Magyar Kajakkenu Szövetség" kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:1- patina
1
31617.

~1930-1950. "Magyar Kajakkenu Szövetség" kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:1- patina

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
~1930. "Vasas SC" zománcozott bronz gomblyukjelvény. Az ismert címerhez képest felcserélt színekkel! (16mm) T:2 kis zománchiba
1
31618.

~1930. "Vasas SC" zománcozott bronz gomblyukjelvény. Az ismert címerhez képest felcserélt színekkel! (16mm) T:2 kis zománchiba

 
Sold
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
11
 
~1930. 5db-os úszósport emlékérem tétel, benne több "MUSZ (Magyar Úszószövetség)" és Berán szignós úszóérem T:AU,XF
1
31619.

~1930. 5db-os úszósport emlékérem tétel, benne több "MUSZ (Magyar Úszószövetség)" és Berán szignós úszóérem T:AU,XF

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
1
 
~1930. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel, "HP" beütéssel és aranyozott díszítménnyel T:AU
1
31620.

~1930. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel, "HP" beütéssel és aranyozott díszítménnyel T:AU

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
1
 
~1930. "Nyomdász" ezüstözött fém kerékpáros sportérem mellszalagon, "HP" beütéssel (34x36mm) T:AU,XF
1
31621.

~1930. "Nyomdász" ezüstözött fém kerékpáros sportérem mellszalagon, "HP" beütéssel (34x36mm) T:AU,XF

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
1
 
~1930. Vívó sportdíjérem, hátoldalán harmadik helyezett részére szóló véséssel. Szign.: Berényi (38mm) T:XF
1
31622.

~1930. Vívó sportdíjérem, hátoldalán harmadik helyezett részére szóló véséssel. Szign.: Berényi (38mm) T:XF

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1932. "Középiskolai Céllövő Verseny" bronz sport emlékérem (2x), füllel. Szign.: Berán (31mm) T:AU,XF
1
31623.

1932. "Középiskolai Céllövő Verseny" bronz sport emlékérem (2x), füllel. Szign.: Berán (31mm) T:AU,XF

 
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Number of bids:
0
 
1933. "Gábor Áron Polgári Lövész Egyesület Budapest" aranyozott bronz emlékérem (39mm) T:XF,VF ph
1
31624.

1933. "Gábor Áron Polgári Lövész Egyesület Budapest" aranyozott bronz emlékérem (39mm) T:XF,VF ph

 
The item is not available
Starting price:
4 600 HUF
12,47
EUR
,
14,38
USD
Number of bids:
0
 
1933-1983. 7 darabos sport emlékérem és díjérem tétel (35-80mm), közte 1947. "Magyar Athletikai Szövetség kerületi bajnoksága" kétoldalas fém emlékérem füllel (35mm) T:1-,2 patina
1
31625.

1933-1983. 7 darabos sport emlékérem és díjérem tétel (35-80mm), közte 1947. "Magyar Athletikai Szövetség kerületi bajnoksága" kétoldalas fém emlékérem füllel (35mm) T:1-,2 patina

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1936. "Az 1935-36 bajnoki év emlékére az E.T.S.C." bronz díjérem "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (61x41mm) T:XF lakkozva
1
31626.

1936. "Az 1935-36 bajnoki év emlékére az E.T.S.C." bronz díjérem "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (61x41mm) T:XF lakkozva

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment