Flea Market

Number of items: 512

Bár Whisky decanter Bárpult/Asztali Chivas Regal jelzésű whisky kiőntő,6-szögű fa talpon,két plexi oszlopra applikált aranyozott rögzítő kosárba foglalt 1,75 literes eredeti üveg kiöntő krómszinű dugóval 40 cm
12655.

12 000 HUF

12656.

6 000 HUF

12657.

14 000 HUF
37,94
43,75

Halászati témájú plakettek tárgyak gyűjteménye: Előre halászati tsz győr br plakett d: 11 cm, halas plakett, Környezetvédelmi és Vízügyi MIniszteérium br plakett díszdobozban + Afida réz piramis massziv , öntött 9 cm
12658.

5 000 HUF

Solingeni 12 személyes rozsdamentes acél evőeszköz készlet. Nem használt, eredeti díszdobozban (zárható aktatáska)
12659.

16 000 HUF
43,36
50,00
17

Faragott kínáló. Dél-kelet Ázsia. XX. sz. 30x38 cm
12660.

5 000 HUF

Fa doboz intarziás fedéllel zenélő szerkezettel, kulcs nélkül. 11x16 cm
12661.

2 800 HUF

4 db porcelán betétes ón keretes tányér. Egyik repedt d: 11 cm
12662.

2 400 HUF

Réz ló figura, kézzel festett kopásokkal 18x14 cm
12663.

2 600 HUF
7,05

Japán földgömb formájú öngyújtó 14 cm
12664.

2 800 HUF

Commodore 64 power supply. Novotrade, jelzett, 16 cm
12665.

2 000 HUF

Díszkürt. Szaru és réz, gravírozott 23 cm
12666.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF