Slovakia

Number of items: 795

1905 Manin-szoros, Maninschlucht, Manínska tiesnava; Vágvölgy Zászkalje felől. Gansel Lipót 63. / Das Waagtal / Povazie / Váh Valley from Zaskalie (b)
42235.
Legend T4

5 500 HUF
14,91
17,19

1905 Máriavölgy, Marienthal bei Pressburg, Marianka (Pozsony, Bratislava); kastély télen este / castle at night in winter (EK)
42236.
Legend T2/3

2 600 HUF
7,05

1900 Máriavölgy, Marienthal bei Pressburg, Marianka (Pozsony, Bratislava); Schloss, Waschhaus u. Schieferwerks Kanzlei, Schramms Handlung u. Hotel Millenium, Schieferwerk, Gasthaus zum Raben / kastély, Palagyár, Mosóház és palagyár iroda, Schramm üzlete, Millennium szálloda, vendéglő / castle, slate factory, wash house and office, shop, hotel, inn. Kunstanstalt Karl Schwidernoch Art Nouveau, floral, litho (EK)
42237.
Legend T2/3

12 000 HUF

1943 Máriavölgy, Marienthal bei Pressburg, Marianka (Pozsony, Bratislava); Kápolna, kegyhely / chapel
42238.
Legend T2

1 000 HUF

Matlárháza, Matliary, Tatranské Matliare (Magas-Tátra, Vysoké Tatry); szálloda, nyaraló / hotel, villa (EB)
42239.
Legend T3/4

5 500 HUF
14,91
17,19

1907 Matlárháza, Matliary, Tatranské Matliare (Magas-Tátra, Vysoké Tatry); Cattarino S. kiadása 1905. 208. sz.
42240.
Legend T2

5 500 HUF
14,91
17,19

1913 Matlárháza, Matliary, Tatranské Matliare (Magas-Tátra, Vysoké Tatry); villa. Divald Károly fia kiadása / villa, spa (EK)
42241.
Legend T2/3

4 200 HUF
11,38
13,13

1910 Merény, Vondrisel, Nálepkovo; W.L. Bp. 2726. (EB)
42242.
Legend T3

1 600 HUF

Modor, Modra; Deák Ferenc tér, templom, üzletek. Levius P.S. kiadása / square, church, shops (felszíni sérülés / surface damage)
42243.
Legend T2/3

2 800 HUF

Murány, Murányalja, Murán; Cigánka / Cigányka / rock. Desider Fehér photo
42244.
Legend T2

5 500 HUF
14,91
17,19

1914 Nagybiccse, Nagy-Bittse, Bytca; várkastély. Kemény József kiadása / Bytciansky zámok / Schloss / castle (EK)
42245.
Legend T2/3

9 500 HUF
25,75
29,69

Nagykapos, Velke Kapusany; utca, gyógyszertár. Vilém Heimann kiadása / street, pharmacy
42246.
Legend T2

22 000 HUF
59,62
68,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF