Art-ceramics

Number of items: 218

Füzérkajatai népi füles edény, kaspó, mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, mázrepedésekkel, kisebb sérülésekkel, 23,5x20x13,5 cm
11109.

1 000 HUF

Német retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
11110.

4 200 HUF
11,38
13,13

Német retró kerámia füles váza, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
11111.

4 200 HUF
11,38
13,13

Elefántos retro kerámia váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 15 cm
11112.

4 200 HUF
11,38
13,13

cca 1930-1940 Hódmezővásárhelyi virágmintás butéla, mázas kerámia. Kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal, mázrepedésekkel, m: 20 cm
11113.

4 000 HUF

Antik Japán mini váza csata jelenettel . Kézzel festett kerámia, hibátlan. XIX. sz vége. / Antique Japanese porcelain vase Hand painted 9 cm
11114.

4 000 HUF

Jelzett iparművész fatörzs mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 31 cm
11115.

4 000 HUF

4 db kézzel festett tányér, jelzés nélkül, mázrepedéssel d: 20 cm
11116.

4 000 HUF

Király dupla váza. Tigris mintás, plasztikus, Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm
11117.

5 000 HUF

Japán fedeles váza. Bambusz mintával. Kis kopássalm címkével jelzett 21 cm
11118.

5 000 HUF

Pálinkás butéla. Névre szólóan készítve, Ópusztaszer. 2006. Mázas kerámia, jelzett. hibátlan 26 cm
11119.

5 000 HUF

11120.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF