Art-ceramics
Number of items: 218
2735466
11109
441
Art-ceramics
Füzérkajatai népi füles edény, kaspó, mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, mázrepedésekkel, kisebb sérülésekkel, 23,5x20x13,5 cm
1 000 HUF
2862276
11110
441
4200
Art-ceramics
Német retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
4 200 HUF
2862288
11111
441
4200
Art-ceramics
Német retró kerámia füles váza, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
4 200 HUF
2856174
11112
441
4200
Art-ceramics
Elefántos retro kerámia váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 15 cm
4 200 HUF
2425520
11113
441
Art-ceramics
cca 1930-1940 Hódmezővásárhelyi virágmintás butéla, mázas kerámia. Kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal, mázrepedésekkel, m: 20 cm
4 000 HUF
2867750
11114
441
Art-ceramics
Antik Japán mini váza csata jelenettel . Kézzel festett kerámia, hibátlan. XIX. sz vége. / Antique Japanese porcelain vase Hand painted 9 cm
4 000 HUF
2861714
11115
441
Art-ceramics
Jelzett iparművész fatörzs mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 31 cm
4 000 HUF
2861669
11116
441
Art-ceramics
4 db kézzel festett tányér, jelzés nélkül, mázrepedéssel d: 20 cm
4 000 HUF
2902151
11117
441
Art-ceramics
Király dupla váza. Tigris mintás, plasztikus, Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm
5 000 HUF
2902129
11118
441
Art-ceramics
Japán fedeles váza. Bambusz mintával. Kis kopássalm címkével jelzett 21 cm
5 000 HUF
2900841
11119
441
Art-ceramics
Pálinkás butéla. Névre szólóan készítve, Ópusztaszer. 2006. Mázas kerámia, jelzett. hibátlan 26 cm
5 000 HUF
2558813
11120
441
Art-ceramics
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m