https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Cameras, film, accesories

Number of items: 50

Auction is over! Item soon called at the auction hall
FED-2 fényképezőgép, eredeti tokjában, FED 1:3,5 f=50 mm objektívvel, nem kipróbált
1
12508.

FED-2 fényképezőgép, eredeti tokjában, FED 1:3,5 f=50 mm objektívvel, nem kipróbált

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
10
 
Régi orosz Jupiter 9 fényképezőgép objektív tokban, tokja sérült
1
12509.

Régi orosz Jupiter 9 fényképezőgép objektív tokban, tokja sérült

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
32
 
Zenit fényképezőgéphez való Helios-44M-4 objektív tokjában, penészes
1
12510.

Zenit fényképezőgéphez való Helios-44M-4 objektív tokjában, penészes

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
1
 
Kodascope Eight Model 4 filmvetítő gép, tárcsával, nincs kipróbálva, szép állapotban, m: 28 cm
1
12511.

Kodascope Eight Model 4 filmvetítő gép, tárcsával, nincs kipróbálva, szép állapotban, m: 28 cm

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
 
Lubitel 2 T-22 4,5/75 fényképezőgép, tokkal, szép állapotban, nincs kipróbálva
1
12512.

Lubitel 2 T-22 4,5/75 fényképezőgép, tokkal, szép állapotban, nincs kipróbálva

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
12
 
Pentona fényképezőgép Meyer Priomat Trioplan 3,5/45 objektívvel, tokjában, Kodalux fénymérővel, nincs kipróbálva, kopásokkal
1
12513.

Pentona fényképezőgép Meyer Priomat Trioplan 3,5/45 objektívvel, tokjában, Kodalux fénymérővel, nincs kipróbálva, kopásokkal

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
4
 
Zeiss Ikon Contax fényképezőgép, Carl Zeiss Jena Sonnar 50mm f/2 objektívvel, tokjában, nincs kipróbálva
1
12514.

Zeiss Ikon Contax fényképezőgép, Carl Zeiss Jena Sonnar 50mm f/2 objektívvel, tokjában, nincs kipróbálva

 
Sold
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
12
 
Analóg fényképezőgép. CMI 35 jelzésű fixfókuszú, Honeywell Strobonar 100 vakuval, Made in Taiwan,eredeti lencsevédővel, jó dekorációs állapotban, kopásokkal, NEM Kipróbált!
1
12515.

Analóg fényképezőgép. CMI 35 jelzésű fixfókuszú, Honeywell Strobonar 100 vakuval, Made in Taiwan,eredeti lencsevédővel, jó dekorációs állapotban, kopásokkal, NEM Kipróbált!

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Analóg fényképezőgép. ,,Skolvnik"(??) tipusú,normál fix fókuszú, vintage szovjet analóg fényképezőgép, vadonatúj-eredeti bőr nyakszijjal, kopásokkal, felhúzható ,jó állapotban,.NEM Kipróbált!
1
12516.

Analóg fényképezőgép. ,,Skolvnik"(??) tipusú,normál fix fókuszú, vintage szovjet analóg fényképezőgép, vadonatúj-eredeti bőr nyakszijjal, kopásokkal, felhúzható ,jó állapotban,.NEM Kipróbált!

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
FED-2 fényképezőgép, eredeti tokjában, jó állapotban
1
12517.

FED-2 fényképezőgép, eredeti tokjában, jó állapotban

 
Sold
Starting price:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
1
 
Pentacon 4/300 (300 mm f/4) objektív, sapkával, eredeti bőr tokjában, az objektív két lencse között gombás, h: 25 cm
1
12518.

Pentacon 4/300 (300 mm f/4) objektív, sapkával, eredeti bőr tokjában, az objektív két lencse között gombás, h: 25 cm

 
Sold
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
4
 
Carl Zeiss Jena Flektogon 4/20 objektív, sapkával, bőr tokban, sorozatszám: 7283673, sérült lencse
1
12519.

Carl Zeiss Jena Flektogon 4/20 objektív, sapkával, bőr tokban, sorozatszám: 7283673, sérült lencse

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
5
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment