Military

Number of items: 102

1978. "Magyar Néphadsereg Folklór Fesztiválja Mezőkövesd 1978" egyoldalas bronz plakett, nem eredeti dísztokban (95mm) T:AU patina
32944.

2 000 HUF

32945.

2 000 HUF

1983. "Honvédelmi Érdemérem - 10 év után" bronz kitüntetés, aranyozás és fül nélkül, dísztokban (36mm) T:UNC,AU kis ph. NMK 657.var
32946.

5 000 HUF

1985. 40 éves jubileumi bronz emlékérem névre szóló Cu táblával, tokban (92mm) T:UNC
32947.

4 000 HUF

1988. MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) 40 éves jubileumi, aranyozott kitüntető jelvénye (55x36mm) T:UNC
32948.

3 000 HUF

~1990. "Nemzetbiztonsági Hivatal - FALLACES SUNT RERUM SPECIES" aranyozott, részben műgyantázott, egyoldalas fém emlékérem (60mm) T:2 kissé kopott aranyozás
32949.

3 000 HUF

1991. "Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztje, katonai tagozat" zománcozott, aranyozott kitüntetés, hátlapi tű fémjel nélkül T:AU Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Officer's Cross, Military Grade" enamelled, gilt decoration, pin without hallmark C:AU NMK 740.
32950.

60 000 HUF
162,60
187,50

1994. "Tábori püspökség / Ladocsi Gáspár tábori püspök" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Kovács J. (31,39/0.925/42,5mm) T:AU (PP) ujjlenyomatos
32951.

8 000 HUF

32952.

2 000 HUF

1995. "Partnership for Peace - Cooperative Light (Partnerség a békéért - közös fény) Újdörögd" egyoldalas fém emlékérem (61mm) T:UNC patina
32953.

1 600 HUF

2000. "Ardent Ground 2000 Hungary Várpalota / A Hazáért Magyar Honvédség" kétoldalas Cu emlékérem (42,5mm) T:AU
32954.

2 000 HUF

32955.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF