Military Number of items: 102
2895817
32944
441
Military
Numismatics
1978. "Magyar Néphadsereg Folklór Fesztiválja Mezőkövesd 1978" egyoldalas bronz plakett, nem eredeti dísztokban (95mm) T:AU patina
2 000 HUF
2817256
32945
441
Military
Numismatics
2 000 HUF
2838441
32946
441
Military
Numismatics
1983. "Honvédelmi Érdemérem - 10 év után" bronz kitüntetés, aranyozás és fül nélkül, dísztokban (36mm) T:UNC,AU kis ph. NMK 657.var
5 000 HUF
2837381
32947
441
Military
Numismatics
1985. 40 éves jubileumi bronz emlékérem névre szóló Cu táblával, tokban (92mm) T:UNC
4 000 HUF
2874669
32948
441
Military
Numismatics
1988. MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) 40 éves jubileumi, aranyozott kitüntető jelvénye (55x36mm) T:UNC
3 000 HUF
2705617
32949
441
Military
Numismatics
~1990. "Nemzetbiztonsági Hivatal - FALLACES SUNT RERUM SPECIES" aranyozott, részben műgyantázott, egyoldalas fém emlékérem (60mm) T:2 kissé kopott aranyozás
3 000 HUF
2905248
32950
441
60000
Military
Numismatics
1991. "Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztje, katonai tagozat" zománcozott, aranyozott kitüntetés, hátlapi tű fémjel nélkül T:AU Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Officer's Cross, Military Grade" enamelled, gilt decoration, pin without hallmark C:AU NMK 740.
60 000 HUF
2876059
32951
441
Military
Numismatics
1994. "Tábori püspökség / Ladocsi Gáspár tábori püspök" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Kovács J. (31,39/0.925/42,5mm) T:AU (PP) ujjlenyomatos
8 000 HUF
2895679
32952
441
Military
Numismatics
2 000 HUF
2882434
32953
441
Military
Numismatics
1995. "Partnership for Peace - Cooperative Light (Partnerség a békéért - közös fény) Újdörögd" egyoldalas fém emlékérem (61mm) T:UNC patina
1 600 HUF
2895512
32954
441
Military
Numismatics
2000. "Ardent Ground 2000 Hungary Várpalota / A Hazáért Magyar Honvédség" kétoldalas Cu emlékérem (42,5mm) T:AU
2 000 HUF
2672611
32955
441
Military
Numismatics
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house