Military

Number of items: 125

16084.

4 000 HUF

1943 Értesítés Wittenberger Ernő ügyében feleségének, miszerint férje: "katonai szolgálatát önkényesen elhagyta hosszabb időre, visszatérési szándék nélkül, a honvéd törvényszék statáriális eljárással halálra ítélte," 1943. feb. 11.
16085.

8 000 HUF

Bőr katonai antantszíj 94 cm
16086.

Bőr katonai antantszíj 94 cm

3 000 HUF

1939 Dabóczy Márton: Az 1939. évi emléklapos tisztképző tanfolyam krónikája. Szerk.: - - kpvj. c. őrv. Gépelt oldalak, a címlap hátoldalán a szerkesztő autográf DEDIKÁCIÓJÁVAL, 13 p.
16087.

4 000 HUF

cca 1930-1938 M. Kir. 7 honvéd vonatosztály parancsnokának 4 db levele Sárdy Brutus (1892-1970) festőművész, restaurátorhoz, egyik fejléces papíron és borítékban
16088.

3 200 HUF
8,67
10,00

Általános helyzet 1914. szeptember közepén. M. kir. Hadilevéltár ,,A Világháború 1914-1918'' VI. kötet 35. melléklete. Hajtva, 69,5x54 cm
16089.

1 200 HUF

cca 1950-1960 A Brit Királyi Légierő és Haditengerészet vadászgépei és hadihajói, 5 db sajtófotó, a hátoldalon feliratozva, 20x15 cm / British Royal Airforce and Navy fighter jets and battleships, 5 press photos
16090.

3 000 HUF

1945 Magyar katona szovjet tengerészekkel, Szendrő István (1908-2000) pecséttel jelzett fotója, szélén törésnyomok, 18×24 cm
16091.

13 000 HUF
35,23
40,63

cca 1940 katonaportré, német Luftwaffe egyenruhában. 17,5x12,5 cm
16092.

1 000 HUF

cca 1914-1918 Az Érdekes Ujság harctéri képeiből: Távírók munkája az olasz fronton + Visszatérő szerb családok, 2 db I. világháborús fotónyomat, kisebb lapszéli sérülésekkel, lapméret: 35x28 cm
16093.

1 600 HUF

Cca. 1960-70. Bőr csizma, csizmalehúzóval. cca. 40-41-es méret, megkímélt állapotban.
16094.

2 800 HUF

Az 1892-ki nagy háborúból - Belgrád megszállása az osztrák-magyar csapatok által. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Modern paszpartuban. 14x21 cm.
16095.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF