Maps

Number of items: 106

Totius Regni Hungariae Maxim ae que Partis Danubii Fluminis (...), Magyarország térképe, XIX. sz. másolat, 30x58 cm, kartonra rögzítve, javított, lap széle sérült.
16186.

10 000 HUF

1895 A Magyar Korona Országainak kézi térképe, kiadja: Kogutowicz és T., sérült, 33x44 cm
16187.

1 000 HUF

1918. Magyarország politikai térképe. Magyar Földrajzi Intézet Rt. Sérült. 27x40 cm
16188.

1 000 HUF

16189.

38 000 HUF
102,98
118,75

16190.

38 000 HUF
102,98
118,75

Brandenburg térképe (Die preussische Provinz Brandenburg), jobb alsó sarkában Berlin és környéke térképpel, XIX. sz. közepe, határszínezett rézmetszet, 60x73 cm, 1:600000, lapszéli sérülésekkel, kissé foltos
16191.

4 000 HUF

Az európai Törökország, Görögország és környező szigetek, valamint Magyarország és a Balkán-félsziget térképe (Die europäische Türkei, Griechenland und die ionischen Inseln), XIX. sz. közepe, határszínezett rézmetszet, 73x60 cm, 1:3000000, lapszéli sérülésekkel, kissé foltos
16192.

4 000 HUF

1938 Csehszlovákia néprajzi térképe, 1:2 000 000, irredenta felirattal a hátoldalán, Bp., Soits György, 30×50 cm
16193.

6 000 HUF

1866 "Az éjszaki csatatér egész kiterjedésében/A déli csatatér" térképe, Rendkívüli melléklet a "Magyarország és a nagy világhoz"-hoz, Porosz-osztrák-olasz háború térképe, hajtott, foltos, 29x45 cmx2
16194.

5 000 HUF

cca 1996 A világ vallási térképe, a HVG kiadása, hajtva, 103x77 cm
16195.

1 600 HUF

10 db magyar turistatérkép (Pilis, Börzsöny, Mátra, Soproni-hegység, stb.), vegyes méretben és állapotban
16196.

1 600 HUF

cca 1970-1990 Tátra, 10 db vegyes turistatérkép / Tatra Mountains, 10 tourist maps
16197.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF