Photo

Number of items: 435

1902 Nátafalussy Kornél premontrei kanonok, kir. tanácsos és nagyváradi tankerületi főigazgató 10. évfordulójára készült tablófotó. Kartonra kasírozott fotó, Kossak József Temesvár, sérült. 31x40 cm.
13506.

3 000 HUF

Anday Piroska (1899-1977) magyar-osztrák opera-énekesnő férjének dedikált fotója, 23,5×17 cm
13507.

3 000 HUF

13508.

1 800 HUF

cca 1954 Aranycsapat fotója, rajta Puskás, Bozsik, Kocsis, Czibor, Grosics...stb., üvegezett fa keretben, a fotón törésnyomokkal, hullámos papírral, a hátoldalon más sportolókat ábrázoló újságkivágásokkal, a keret hátoldalán tollas bejegyzésekkel, 12x17 cm, keret: 23x25 cm
13509.

10 000 HUF

1974 Jordánia és Magyarország közötti kereskedelmi egyezmény aláírásáról fotóalbum Mányik Pál nagykövet, Dr. Juhász Zoltán belkereskedelmi államtitkár és a látogató küldöttség, fotók albumban. 16 fotóval Fotók 22x17 cm / Jordan-Hungary trade agreement signing 16 photos of the delegation and the visit
13510.

5 000 HUF

13511.

4 400 HUF
11,92
13,75

cca 1950-1960 Budapest, Kossuth híd, modern előhívás, 10×15 cm
13512.

1 200 HUF

cca 1930 Budapest, Eskü tér (Március 15.), Erzsébet királyné emlékmű, 3 db fotó, 4,5×6 és 11×6,5 cm
13513.

4 000 HUF

cca 1930 Budapest, Tabán, fotó, 6×9 cm
13514.

4 000 HUF
11

13515.

4 000 HUF

cca 1930 Budapest, Tabán, fotó, 6×8,5 cm
13516.

4 000 HUF

1938 Budapesti Eucharisztikus Kongresszuson készült fotók, egyiken Pacelli bíboros, 5 db, 6×9 cm
13517.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF