Military Number of items: 132
2667228
17084
440
Military
4 000 HUF
2894339
17085
440
Military
cca 1900 Csendőr karddal, keményhátú fotó Klapok aradi műterméből, kopásnyomokkal, 16,5×10,5 cm
3 000 HUF
2893922
17086
440
Military
3 darab rendőrségi vállap
1 200 HUF
2834260
17087
440
24000
Military
bárcziházi Bárczy István (1882-1952) portréja, fotó, 22,5×17 cm
24 000 HUF
2769701
17088
440
Military
1916 Budapest, a hazatérő SMS Temes I. monitorra koszorút engednek a a Lánchídnál, hátoldalon feliratozott fotó, 9×14 cm
16 000 HUF
2805516
17089
440
Military
1914 Rutter Emil, a tábori posta vezérigazgató-helyettese, tábori postaigazgató díszegyenruhában, kartonra ragasztott fotó, 11×8 cm
8 000 HUF
2892613
17090
440
Military
cca 1910 Szatmár, Csendőr szakaszvezető a feleségével, Hollósi utóda Friss Lenke fényképész műtermében készült, szárazpecséttel jelzett, keményhátú vintage fotó, kissé foltos, 15x10 cm
1 800 HUF
2872494
17091
440
Military
Katonai barettsapka, Osztrák Vöröskeresztes sapkajelvénnyel, jelzett: Slama-Kappe Wien, méret: 57 / Military beret cap with Austrian Red Cross badge, size: 57
1 200 HUF
2698810
17092
440
Military
2 400 HUF
2890152
17093
440
Military
cca 1945 5 db angol sajtófotó, többségében a II. világháború végéről, a háborúval kapcsolatos helyszínekről (SS-egységek maradványait felkutató brit katonák Ausztriában; a németek által a Vicenza közeli barlangokba költöztetett Alfa Romeo-gyár; stb.), a hátoldalon angol nyelven feliratozva, 21x16 cm körül
2 000 HUF
2771320
17094
440
22000
Military
cca 1939 Kárpátaljai fotóalbum a visszacsatolás utáni gazdasági reintegráció időszakából (faipar fejlesztése, stb.), össz. 105 db fotó, feliratozva, közte néhány korabeli budapesti felvétel is. Megviselt fa borítású albumban.
22 000 HUF
2856157
17095
440
Military
cca 1920-1930 Urak csoportképe, köztük egy I. világháborút megjárt, több kitüntetéssel dekorált katonatiszt; kartonra kasírozott fotó, Glück József győri fényképész műterméből, 23x12,5 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house