Military

Number of items: 132

17084.

4 000 HUF

cca 1900 Csendőr karddal, keményhátú fotó Klapok aradi műterméből, kopásnyomokkal, 16,5×10,5 cm
17085.

3 000 HUF

3 darab rendőrségi vállap
17086.

3 darab rendőrségi vállap

1 200 HUF

bárcziházi Bárczy István (1882-1952) portréja, fotó, 22,5×17 cm
17087.

24 000 HUF
65,04
75,00

1916 Budapest, a hazatérő SMS Temes I. monitorra koszorút engednek a a Lánchídnál, hátoldalon feliratozott fotó, 9×14 cm
17088.

16 000 HUF
43,36
50,00

1914 Rutter Emil, a tábori posta vezérigazgató-helyettese, tábori postaigazgató díszegyenruhában, kartonra ragasztott fotó, 11×8 cm
17089.

8 000 HUF

cca 1910 Szatmár, Csendőr szakaszvezető a feleségével, Hollósi utóda Friss Lenke fényképész műtermében készült, szárazpecséttel jelzett, keményhátú vintage fotó, kissé foltos, 15x10 cm
17090.

1 800 HUF

Katonai barettsapka, Osztrák Vöröskeresztes sapkajelvénnyel, jelzett: Slama-Kappe Wien, méret: 57 / Military beret cap with Austrian Red Cross badge, size: 57
17091.

1 200 HUF

17092.

2 400 HUF

cca 1945 5 db angol sajtófotó, többségében a II. világháború végéről, a háborúval kapcsolatos helyszínekről (SS-egységek maradványait felkutató brit katonák Ausztriában; a németek által a Vicenza közeli barlangokba költöztetett Alfa Romeo-gyár; stb.), a hátoldalon angol nyelven feliratozva, 21x16 cm körül
17093.

2 000 HUF

cca 1939 Kárpátaljai fotóalbum a visszacsatolás utáni gazdasági reintegráció időszakából (faipar fejlesztése, stb.), össz. 105 db fotó, feliratozva, közte néhány korabeli budapesti felvétel is. Megviselt fa borítású albumban.
17094.

22 000 HUF
59,62
68,75

cca 1920-1930 Urak csoportképe, köztük egy I. világháborút megjárt, több kitüntetéssel dekorált katonatiszt; kartonra kasírozott fotó, Glück József győri fényképész műterméből, 23x12,5 cm
17095.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF