Antique

Number of items: 195

Kora. Afrikai hangszer. Sérülésekkel, h: 47 cm
11861.

12 000 HUF

Antik óriáskígyóbőr, kopásokkal, 430x45 cm
11862.

80 000 HUF
216,80
250,00

Régi faragott fa afrikai fésű, korának megfelelő állapotban, 1930-50 körül, h: 97,5 cm
11863.

9 000 HUF
24,39
28,13

Juh szőrme, kis kopásokkal, 100x70 cm
11864.

18 000 HUF
48,78
56,25

Kecske szőrme, kis kopásokkal, 126x80 cm
11865.

18 000 HUF
48,78
56,25

Osztrák opálüveg edény, Innsbruck látványosságaival (olimpiai falu, stb.), fém fedéllel, 1970 körül. Jelzett, kis kopásnyomokkal, kopott fedéllel, m: 12 cm
11866.

1 400 HUF

Faragó Miklós: Hollóházi porcelánkép. Keretben, jelzett, hibátlan. 9x7 cm
11867.

12 000 HUF

Torontáli gyapjú szőnyeg, szép állapotban, 248x170 cm
11868.

30 000 HUF
81,30
93,75

2 db bulgár népi szőttes, szép állapotban, 80x133 cm
11869.

5 000 HUF

Masszív közel-kelei réz szivarhamuzó, kopásokkal, d: 18 cm
11870.

2 800 HUF

Keleti masszív réz váza, kopásokkal, m: 23 cm
11871.

2 800 HUF

Díszes német ón pohár, jelzett, / German tin glass m: 13,8 cm
11872.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF