Art-ceramics Number of items: 193
2883569
11012
439
4800
Art-ceramics
Olvashatatlan jelzéssel: Szarvas asszony, kerámia, szarvai lejárnak. Polc szélére ültethető. m: 47 cm
4 800 HUF
2797878
11013
439
Art-ceramics
Pesthidegkút korall sorozat kerámia váza, jelzett: CSM, hibátlan, d: 40 cm. Tervező: Csizmadia Margit (1925-1991).
6 000 HUF
2790218
11014
439
Art-ceramics
Pesthidegkúti váza a "Korall" sorozatból. Tervező: Csizmadia Margit (1925-1991). Színes mázakkal festett kerámia, kopásnyomokkal, alján kis lepattanás. Jelzés nélkül. m:50cm / CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!!
10 000 HUF
2796741
11015
439
Art-ceramics
UT jelzéssel: Jugendstil kaspó, kerámia, sérült, restaurált, m: 26 cm, d: 40 cm
5 000 HUF
2883450
11016
439
Art-ceramics
Nagy méretű majolika tál. Plasztikus, virág díszítéssel. Jelzett, kézzel festett, hibátlan. XIX. sz. olaszország 40x30 cm
9 000 HUF
2881873
11017
439
Art-ceramics
Csizmadia Margit Pesthidegkút iparművész kerámia váza. Kézzel festett, jelzett hibátlan 28 cm
5 000 HUF
2881876
11018
439
Art-ceramics
Bitossi Olasz rimini-kék kerámia tálka. Kézzel festett, jelzett, sorszáozott hibátlan 10 cm
7 000 HUF
2874409
11019
439
Art-ceramics
Kerámia drapéria falidísz, jelzés nélkül, hibátlan, 14x14 cm
6 000 HUF
2874743
11020
439
Art-ceramics
2 db Komlós teniszező lány és fiú figura. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással 16 cm
8 000 HUF
2796122
11021
439
Art-ceramics
5 000 HUF
2819062
11022
439
Art-ceramics
3 db söröskorsó, kerámia, üveg, , egy ón fedéllel, jelzés nélkül, kis kopásokkal, m: 16-18 cm
5 000 HUF
2819063
11023
439
Art-ceramics
4 db díszes söröskorsó, kerámia, ón fedéllel, részben jelzett, kis kopásokkal, m: 15-16 cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house