Art-ceramics

Number of items: 193

Olvashatatlan jelzéssel: Szarvas asszony, kerámia, szarvai lejárnak. Polc szélére ültethető. m: 47 cm
11012.

4 800 HUF
13,01
15,00

Pesthidegkút korall sorozat kerámia váza, jelzett: CSM, hibátlan, d: 40 cm. Tervező: Csizmadia Margit (1925-1991).
11013.

6 000 HUF

Pesthidegkúti váza a "Korall" sorozatból. Tervező: Csizmadia Margit (1925-1991). Színes mázakkal festett kerámia, kopásnyomokkal, alján kis lepattanás. Jelzés nélkül. m:50cm / CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!!
11014.

10 000 HUF

UT jelzéssel: Jugendstil kaspó, kerámia, sérült, restaurált, m: 26 cm, d: 40 cm
11015.

5 000 HUF

Nagy méretű majolika tál. Plasztikus, virág díszítéssel. Jelzett, kézzel festett, hibátlan. XIX. sz. olaszország 40x30 cm
11016.

9 000 HUF
24,39
28,13

Csizmadia Margit Pesthidegkút iparművész kerámia váza. Kézzel festett, jelzett hibátlan 28 cm
11017.

5 000 HUF

Bitossi Olasz rimini-kék kerámia tálka. Kézzel festett, jelzett, sorszáozott hibátlan 10 cm
11018.

7 000 HUF
18,97
21,88

Kerámia drapéria falidísz, jelzés nélkül, hibátlan, 14x14 cm
11019.

6 000 HUF

2 db Komlós teniszező lány és fiú figura. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással 16 cm
11020.

8 000 HUF
10

11021.

5 000 HUF

3 db söröskorsó, kerámia, üveg, , egy ón fedéllel, jelzés nélkül, kis kopásokkal, m: 16-18 cm
11022.

5 000 HUF

4 db díszes söröskorsó, kerámia, ón fedéllel, részben jelzett, kis kopásokkal, m: 15-16 cm
11023.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF