Photo

Number of items: 484

1983. Hosszú vágta Werkfotó. Színes magyar-amerikai ifjúsági kalandfilm. Operatőr: Ragályi Elemér * Rendezte: Gábor Pál Főszereplők: John Savage, Kelly Reno, Bánsági Ildikó, Bács Ferenc, Dzsoko Roszics. MAFILM, Objektiv Filmstúdió. Sarkain ragasztás nyomok, felső sarkán kis törésnyommal. 18x24cm
13543.

1 000 HUF

1989 Iskolakerülők, Kardos Ferenc filmje, 5 db filmfotó, mozi fotó 24x18 cm
13544.

4 600 HUF
12,47
14,38

Épület formák Wonke Rezső 4 db pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása 23x18 cm
13545.

1 000 HUF

13546.

10 000 HUF

1913 Pécel és Isaszeg környéki felvételek, gyerekek és asszonyok népviseletben, porták, tájak össz. 14 db albumlapra ragasztott, feliratozott fotó, 8x11 cm körüli méretekben,
13547.

4 000 HUF

5 db amerikai színésznőről készült fénykép 24x18 cm
13548.

2 000 HUF

13549.

1 400 HUF

13550.

2 000 HUF

1932-1955 5 db gimnáziumi, óvodai tablófotó és csoportkép, részben feliratozva, vegyes méretben és állapotban
13551.

1 600 HUF

cca 1940-1960 Fogász munka közben, nagyméretű fotó, kissé sérült szélekkel, 39,5x29,5 cm
13552.

1 600 HUF

cca 1950 Családi fotóalbum, kb. 35 db beragasztott fotó, vegyes méretben, harántalakú, zsinórfűzéses albumban, 24x18 cm
13553.

2 000 HUF

cca 1920-1940 Vegyes csoportképek: iskolai osztályképek, levente jelvényes sapkát viselő fiúk, családi fotó; össz. 8 db kartonra kasírozott fotó, közte több Kalmár Sándor ill. Korda Sándor pesterzsébeti fényképészek műterméből. Vegyes, nagyrészt viseltes, sérült állapotban.
13554.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF