Photo

Number of items: 484

1968 Traktorok, mezőgazdasági munka, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 15x9 cm
13423.

1 200 HUF

1970 Kukoricatörés kombájnnal, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x9 cm
13424.

1 200 HUF

1972 Pálfa, aratás munkagépekkel, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x11 cm
13425.

1 200 HUF

1961 Traktor és kezelői munka közben, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Magyar Hírek - Novotta Ferenc felvétele), 18x13 cm
13426.

1 600 HUF

1966 Az MTK játékosai edzés közben, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x13 cm
13427.

1 200 HUF

Kalapos urak társasága (lóversenyen v. más sporteseményen) a XX. sz. elején, 2 db kartonra kasírozott fotó, 18x12 cm
13428.

1 200 HUF

1965 Hegedűművész előadás közben, 3 db sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 17x15,5 cm
13429.

1 800 HUF

1972 Gázcső fektetés a Dunán Soroksárnál, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Magyar Hírek - MTI Fotó Főosztály), 14,5x13 cm
13430.

1 800 HUF

1972 A Barátság kőolajvezeték áthúzása a Dunán, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x13 cm
13431.

2 800 HUF

1961 Mezőgazdasági munkagép, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Magyar Hírek - Novotta Ferenc felvétele), 18x13 cm
13432.

1 800 HUF

Bogyiszló és Homorúd újjáépítése az 1956. évi árvíz után, 5 db fotó, 12,5x9 cm és 6,5x4,5 cm között
13433.

1 800 HUF

cca 1941 Értarcsa, Erdély, Bihar megye, zászlószentelési ünnepség, hátoldalon feliratozott és "Turul" Fotóriport Vállalat és Képügynökség, Bp. pecsétjével jelzett fotó, 17×23 cm
13434.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF