Photo Number of items: 484
2884883
13194
439
6500
Photo
1972 Kádár János, Aczél György, Németh Károly a 2-es metró II. szakaszának átadásán, Karai Sándor pecséttel jelzett fotója, 18×24 cm
6 500 HUF
2884886
13195
439
6500
Photo
6 500 HUF
2884890
13196
439
Photo
cca 1930-1940 Benedek Marcell irodalomtörténész, Hanák Árpád zongoraművész, Márkus Dezső karnagy, Szendrő István fotóművész pecséttel jelzett fotója, 18×24 cm
16 000 HUF
2703324
13197
439
Photo
1979 össz. 3 db fotó: Keresztury Dezső (1904-1995) magyar író, költő, politikus és Siegfried Lenz (1926-2014) német író, a háború utáni német irodalom, az NSZK egyik legismertebb szerzője, 24x17,5 cm, valamint 2 db további felvétel Keresztury Dezsőről, 21x17,5 és 22x17,5 cm, mindegyik hátoldalán címkén pecséttel jelzett, Marianne von der Lancken felvétele, Friedrich-Reinecke-Verlag Hamburg,
2 600 HUF
2678559
13198
439
Photo
1946 szept. 8. Rákosi Mátyás MKP főtitkár, Keresztury Dezső vallás- és közoktatásügyi miniszter, Dobi István földművelésügyi miniszter, későbbi államelnök a Parasztszövetség nagygyűlésén a budapesti Hősök terén, hátoldalán feliratozott fotó, törésekkel, 24x18 cm
2 800 HUF
2886322
13199
439
Photo
1921 Horthy Miklós kormányzó az íróasztalánál, kartonra kasírozott fotó, jelzés nélkül, 7,5x9,5 cm
4 000 HUF
2849573
13200
439
Photo
1940 Horthy Miklós Kolozsváron közjogi méltóságok, egyházi és katonai vezetők kíséretében, fotó, 17,5×23,5 cm
12 000 HUF
2885714
13201
439
Photo
1932 Horthy Miklós kormányzó vadászaton, sajtófotó, a hátoldalon a hátoldalon pecsétekkel, angol nyelvű felirattal, 25x20 cm
10 000 HUF
2843848
13202
439
Photo
Zentai Anna és Rátonyi Róbert színészekről készült fotósorozat, 11 db kép egy fotópapíron, gyűrődésekkel, középen hajtott, 24x18 cm
1 800 HUF
2844097
13203
439
Photo
1975 Balczó András a csepeli sportolók fogadalomtételén, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, kisebb felületi sérüléssel, foltokkal, 24x18 cm
1 200 HUF
2844108
13204
439
Photo
1975 Badari Tibor ökölvívó mérkőzés közben, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 22,5x18 cm
1 200 HUF
2843927
13205
439
Photo
Falvai Sándor (1949- ) Liszt Ferenc-díjas zongoraművészről készült portréfelvételek, 10 db fotó, többségében jelzettek, 24x18 cm és 18x18 cm méretben
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house