Photo

Number of items: 484

1972 Kádár János, Aczél György, Németh Károly a 2-es metró II. szakaszának átadásán, Karai Sándor pecséttel jelzett fotója, 18×24 cm
13194.

6 500 HUF
17,62
20,31

13195.

6 500 HUF
17,62
20,31

cca 1930-1940 Benedek Marcell irodalomtörténész, Hanák Árpád zongoraművész, Márkus Dezső karnagy, Szendrő István fotóművész pecséttel jelzett fotója, 18×24 cm
13196.

16 000 HUF
43,36
50,00

1979 össz. 3 db fotó: Keresztury Dezső (1904-1995) magyar író, költő, politikus és Siegfried Lenz (1926-2014) német író, a háború utáni német irodalom, az NSZK egyik legismertebb szerzője, 24x17,5 cm, valamint 2 db további felvétel Keresztury Dezsőről, 21x17,5 és 22x17,5 cm, mindegyik hátoldalán címkén pecséttel jelzett, Marianne von der Lancken felvétele, Friedrich-Reinecke-Verlag Hamburg,
13197.

2 600 HUF
7,05

1946 szept. 8. Rákosi Mátyás MKP főtitkár, Keresztury Dezső vallás- és közoktatásügyi miniszter, Dobi István földművelésügyi miniszter, későbbi államelnök a Parasztszövetség nagygyűlésén a budapesti Hősök terén, hátoldalán feliratozott fotó, törésekkel, 24x18 cm
13198.

2 800 HUF

1921 Horthy Miklós kormányzó az íróasztalánál, kartonra kasírozott fotó, jelzés nélkül, 7,5x9,5 cm
13199.

4 000 HUF

1940 Horthy Miklós Kolozsváron közjogi méltóságok, egyházi és katonai vezetők kíséretében, fotó, 17,5×23,5 cm
13200.

12 000 HUF

1932 Horthy Miklós kormányzó vadászaton, sajtófotó, a hátoldalon a hátoldalon pecsétekkel, angol nyelvű felirattal, 25x20 cm
13201.

10 000 HUF

Zentai Anna és Rátonyi Róbert színészekről készült fotósorozat, 11 db kép egy fotópapíron, gyűrődésekkel, középen hajtott, 24x18 cm
13202.

1 800 HUF

1975 Balczó András a csepeli sportolók fogadalomtételén, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, kisebb felületi sérüléssel, foltokkal, 24x18 cm
13203.

1 200 HUF

1975 Badari Tibor ökölvívó mérkőzés közben, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 22,5x18 cm
13204.

1 200 HUF

Falvai Sándor (1949- ) Liszt Ferenc-díjas zongoraművészről készült portréfelvételek, 10 db fotó, többségében jelzettek, 24x18 cm és 18x18 cm méretben
13205.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF