Watches
Number of items: 125
2884522
11945
439
Watches
Swatch kvarc karóra, szilikon szíjjal, art deco jellegű designnal, működik, a szíj kissé sérült, eredeti tokjában, d: 33 mm
2 000 HUF
2837949
11946
439
14000
Watches
Minatom (Szovjet atomenergiaügyi minisztérium) kézi felhúzós karóra. Kissé korrodált számlappal. d: 40 mm, bőr szíjjal, működő, jó állapotban
14 000 HUF
2789287
11947
439
Watches
Quartz óra, nem jár, d: 30 mm
2 400 HUF
2841198
11948
439
50000
Watches
Fortis WW2 mechanikus karóra, kissé kopott bőrszíj, működik, d: 34mm
50 000 HUF
2815788
11949
439
90000
Watches
Girard-Perregaux kézi felhúzós, art deco férfi karóra. Kissé sérült számlappal, működő, jó múszaki állapotban, bőr szíjjal. 21x25 mm
90 000 HUF
2821254
11950
439
300000
Watches
Omega Seamaster automata karóra dátum kijelzéssel. Hibátlan számlappal, új bőr szíjjal, eredeti dobozában! Működő, jó állapotban
300 000 HUF
2791157
11951
439
36000
Watches
Jaeger hordozható ébresztős óra. Mechanikus. Működik 8 cm Fém és bakelit
36 000 HUF
2842953
11952
439
100000
Watches
Cartier Must aranyozott acél, quartz karóra, női, nem működik, d: 28 mm
100 000 HUF
2842965
11953
439
75000
Watches
Baume Mercier, automata karóra, működik, kissé karcos plexi, d: 25 mm
75 000 HUF
2841182
11954
439
75000
Watches
Jaeger Pierre Cardin space age mechanikus karóra, kissé kopott, működik, d: 40 mm
75 000 HUF
2815680
11955
439
85000
Watches
Jaeger-LeCoultre asztali óra. Mechanikus szerkezettel. Működő, jó állapotban, kopott bőr borítással 7x11 cm
85 000 HUF
2842977
11956
439
90000
Watches
Arany 18k tokos női, mechanikus karóra, működik, 14x26mm
90 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m