Antique
Number of items: 166
2881483
11670
439
Antique
Angol telefonfülkés persely, 3 db teás doboz, m: 10-14 cm
1 600 HUF
2881479
11671
439
Antique
2db régi fatapper, kopásokkal.
1 600 HUF
2875895
11672
439
Antique
F. B. Rogers Silver Co. ezüstözött teakiöntő szett, teáskanna teteje javításra szorul.
6 000 HUF
2875899
11673
439
Antique
F. B. Rogers Silver Co. ezüstözött pezsgősvödör, kopásokkal, m: 27 cm.
8 000 HUF
2875903
11674
439
Antique
F. B. Rogers Silver Co. ezüstözött emeletes kínáló, felül billeg, kopásokkal, m: 27 cm.
6 000 HUF
2876012
11675
439
Antique
Miskolc 1940 okt. 26. Esküvői emlékkönyv, levelekkel és táviratokkal. Kopottas.
1 400 HUF
2876393
11676
439
Antique
Réz áttört kínálótál, jelzett, 22,5x29 cm
8 000 HUF
2876399
11677
439
4600
Antique
Calderoni és Társa, gyöngyházberakásos színházi látcső, kopott, horpadt, működik, d: 11 cm
4 600 HUF
2876873
11678
439
Antique
2 db antik vitrázs tartó, h: 46-70 cm
5 000 HUF
2876864
11679
439
Antique
10 000 HUF
2878702
11681
439
Antique
4 db Mucha dísztükör- a Négy évszak, fakeretben, kis kopásokkal, 30x15 cm
12 000 HUF
2873602
11684
439
Antique
Gyöngyház nyelű nagyító, h: 25 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m