Art-ceramics
Number of items: 192
2835042
11213
438
2200
Art-ceramics
2 200 HUF
2788415
11214
438
4400
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka habános kerámia váza. Jelzett, minimális kopással és mázrepedésekkel, m: 25,5 cm
4 400 HUF
2867575
11215
438
Art-ceramics
Nagy méretű retro kerámia váza. Jelzett, Hibátlan. 42 cm
6 000 HUF
2866066
11216
438
Art-ceramics
Retró kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 13 cm
4 000 HUF
2862357
11217
438
6500
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi: Retró kerámia tál, jelzett, hibátlan, d: 22 cm
6 500 HUF
2862352
11218
438
Art-ceramics
Mihály Béla tálka, kerámia, jelzett, hibátlan, d: 14 cm
4 000 HUF
2862348
11219
438
Art-ceramics
Váza. Hungária kerámia iparművész hsz. Mázas, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 20 cm
4 000 HUF
2862342
11220
438
Art-ceramics
Kádár jelzésű mázas kerámia váza, hibátlan, m: 24 cm
4 000 HUF
2862335
11221
438
Art-ceramics
Retró mintás váza, mázas kerámia, Király Károly, jelzés nélkül, hibátlan, m: 28 cm
7 000 HUF
2862334
11222
438
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri váza. Retro mintás, jelzett, kis kopással. m: 16 cm
4 000 HUF
2862331
11223
438
Art-ceramics
Erdélyi István: Retró kerámia váza, kis mázhiba, jelzés nélkül, m: 19 cm
4 000 HUF
2862325
11224
438
Art-ceramics
Német retró kerámia füles váza, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m