Antique
Number of items: 353
2824642
12091
438
Antique
4 mokkás csésze, aljjal, szett, tálcával, jelzett, alpakka, kopásokkal, 37x21 cm
6 000 HUF
2824373
12092
438
Antique
Kimon jelzéssel: Mitológiai jelenetes bronz váza, szép állapotban, m: 18 cm
16 000 HUF
2750809
12093
438
Antique
16 000 HUF
2824854
12094
438
Antique
2 800 HUF
2824849
12095
438
3800
Antique
Masszív keleti kávékiöntő, nikkelezett réz, m: 10 cm
3 800 HUF
2787451
12096
438
Antique
Díszes német ón pohár, jelzett, / German tin glass m: 13,5 cm
5 000 HUF
2787450
12097
438
Antique
Díszes német ón pohár, jelzett, / German tin glass m: 13 cm
5 000 HUF
2787445
12098
438
Antique
Díszes német ón pohár, jelzett, / German tin glass m: 12 cm
5 000 HUF
2787442
12099
438
Antique
Díszes német ón pohár, jelzett, / German tin glass m: 11 cm
5 000 HUF
2787441
12100
438
Antique
5 000 HUF
2779653
12101
438
11000
Antique
Jelzés nélkül: Hölgy. Domborított rézlemez. Falra akasztható. 35x18cm
11 000 HUF
2779659
12102
438
Antique
Régi fújtató díszes réz borítással, h: 44 cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m