Printed Materials Number of items: 395
2870008
17552
438
Printed Materials
1915 Almanach, herausgegeben von der Redaktion von Velhagen und Klasings Monatsheften, egészvászon kötés, lapok több helyen gyűröttek, 320p
1 800 HUF
2860153
17553
438
Printed Materials
1916 Debreczeni Független Újság XIV. évf. 64. sz., 1916. márc. 4., a címlapon az I. világháború híreivel ("A németek Verdun körül előnyomultak"), sérült lapszélekkel, 4 p.
1 800 HUF
2861227
17554
438
Printed Materials
1916-17 Tolna-Baranya-Somogyi ág. hitv. ev. egyházmegyei főgimnázium, értesítője
1 800 HUF
2859438
17555
438
Printed Materials
cca 1916 Tolnai Világlapja koronázási emléke - A királyi pár (IV. Károly és Zita királyné). Bp., Tolnai-ny., 16 p. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés.
1 600 HUF
2860117
17556
438
Printed Materials
1917 Nagybánya, társadalmi és szépirodalmi hetilap, XXV. évf. 11. sz., 1917. márc. 15., kisebb szakadásokkal, 4 p. + 1919 Nagybánya és Vidéke, társadalmi hetilap, 1919. okt. 19., (4) p.
1 800 HUF
2860777
17557
438
Printed Materials
1917 Bonyhád főgim. értesítője az 1911/1912 tanévről 76 + 4 p
1 800 HUF
2860161
17558
438
Printed Materials
1917 Fővárosi Kereskedők Egyesülete - A választmány évi jelentése, 1916. (Előterjesztetett az 1917. április 1-én tartott 20. évi rendes közgyűlésen). Bp., Károlyi György, 55 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval, tollal a címlapra rajzolt Dávid-csillagokkal.
1 600 HUF
2818320
17559
438
Printed Materials
1918 Bp. VI., Nyugat Mozgó kétoldalas műsorlapja
2 800 HUF
2869987
17560
438
Printed Materials
1919 Internationale, kommunista folyóirat, "Világ proletárjai egyesüljetek", I. évf., 6-7. szám, 32p
5 000 HUF
2166924
17561
438
Printed Materials
3 000 HUF
2860052
17562
438
Printed Materials
cca 1920-1930 Bosch 5 perc alatt gyertyaszakértő! Kihajtható jármű gyújtógyertya prospektus.
1 200 HUF
2859945
17563
438
Printed Materials
cca 1920 Kell Hugó Üzemszükségleti anyagok, eszközök, szerelvények, műszaki ruggyantaáruk, olajok, zsíradékok, kutak, szivattyúk, szerszámok és szerszámgépek, mindennemű gépalkatrészek az összes ipari és mezőgazdasági ágak számára. Bp., Kel Hugó,(Franklin-ny.), árjegyzék, 47+1 p.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house