Antique

Number of items: 353

Jelzett alpakka fűszertartó üveg nélkül 19 cm
12127.

12 000 HUF

Tiffany jellegű asztali lámpa. Bronz, porcelán fogalattal. Új vezetékezéssel m: 42 cm
12128.

26 000 HUF
70,46
81,25

12129.

60 000 HUF
162,60
187,50

Lovas ón asztali tolltartó betét nélkül. 30x20x15 cm
12130.

18 000 HUF
48,78
56,25

Dekoratív antik fotóalbum egészbőr kötésben, réz rátétekkel, vizitkártyának, kabinetfotóknak, működő réz csattal, elég jó állapotban. 26x33 cm
12131.

10 000 HUF

cca 1710 2 db gazdagon faragott tajtékpipa. Jelzett, sérültek. 12,9 cm
12132.

10 000 HUF

Gerlóczy Sári festő grafikus, jelmeztervező 4 db álarca, kézzel készítettek
12133.

16 000 HUF
43,36
50,00

Cs. és kir. udvari szállító, réz, címeres dísz, embléma. d: 12 cm
12134.

6 000 HUF

Jelzés nélkül: Földmérők, térképészek. Vegyes technika, fa, két oldalán rézlemez borítással. Sérült. XX. sz. közepe-második fele. 60x98 cm
12135.

19 000 HUF
51,49
59,38

Iparművész vörösréz falidísz. Jelzés nélkül, zsűrizett, hátoldalán az Iparművészeti Vállalat címkéjével, kopásnyomokkal, d: 25,5 cm
12136.

2 400 HUF

HRD jelzéssel, 2 db mű: Női aktok, 1977. Festett üveg (Hinterglasmalerei), fakeretben, 50×30 cm
12138.

10 000 HUF

Gazdagon díszített, antik réz asztali gyertyatartó. Alján jelzett: Magyar Fém- és Lámpagyár Rt., koronás jelzéssel. Korának megfelelő állapotban, némi javításra szorul, felső része nem rögzíthető megfelelően. m: 22 cm
12139.

3 600 HUF
9,76
11,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF