Antique

Number of items: 353

Tenyésztett gyöngy nyaklánc, nagy medállal, h: 42 cm
12383.

42 000 HUF
113,82
131,25

1989 Vassfüggöny darab határzár-bontás kerítésdarabja emlékdobozában
12384.

7 000 HUF
18,97
21,88

12385.

48 000 HUF
130,08
150,00

Antik világos színű korall nyaklánc, h: 46 cm, 14,4 g
12386.

18 000 HUF
48,78
56,25

Régi lornyon, dekoratív mintázatú szárral, apró kopásnyomokkal, h: 11 cm
12387.

2 000 HUF

Régi lornyon, dekoratív mintázatú szárral, kopásnyomokkal, h: 12,5 cm
12388.

2 400 HUF

Régi teknőspáncél szerű! lornyon, kopott, sérült h: 12 cm
12389.

6 000 HUF

Régi celuloid legyező, festett, kopott, h: 15 cm
12390.

4 000 HUF

Apró tartó mini táska, fém, kis kopásokkal, 5x7 cm
12391.

6 000 HUF

Réz dobozka csont berakással, kopott, d: 5,5 cm
12392.

5 000 HUF

"Millenniumi emlék" - törölköző, kopásokkal, 96×48 cm
12394.

3 800 HUF
10,30
11,88

6 db vegyes szalvéta gyűrű, ezüstözött fém, kis kopásokkal.
12395.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF