Antique
Number of items: 353
2785071
12200
438
Antique
Cca. 1940-50. Katonai írógép, doboz sérült, írógép kifogástalan hibátlan állapotban.
8 000 HUF
2834771
12201
438
Antique
4 darabos ezüstözött kávés készlet ( tálca, kanna, cukor tartó, tejszínkiöntő), jelzés nélkül, kis kopásokkal.
9 000 HUF
2834799
12202
438
Antique
Olvashatatlan jelzéssel: Ifjú hölgy miniatűr. Csontberakásos kopott, keretben. Teljes méret: 11x9,5cm
16 000 HUF
2834803
12203
438
2200
Antique
Antik kézi mérleg, kopott, h: 25 cm
2 200 HUF
2834783
12204
438
38000
Antique
Antik márvány kanadalló óra , 2 gyertyatartóval, hozzá kulcs és inga. Nincs kipróbálva. 18-25 cm
38 000 HUF
2784448
12205
438
Antique
Habüst, sütőforma, füles tál, fém és réz, kopott, sérült, d: 16-25 cm
4 000 HUF
2788120
12206
438
3800
Antique
Régi szarvasagancs kopott, h: 50 cm
3 800 HUF
2788085
12207
438
Antique
Réz ételmelegítő, kopott, 29x18 cm
1 000 HUF
2784442
12208
438
Antique
Kő hamutál, bronz kacsával, kopott, 15x15 cm
8 000 HUF
2784452
12209
438
Antique
Antik vörösréz, török kanna, sérült, m: 28 cm
4 000 HUF
2834788
12210
438
Antique
2 db ásványos üveg dugó, parafa, fém ásvány, 9,5-11 cm
2 600 HUF
2643714
12211
438
Antique
Márvány íróasztal garnitúra, kopott, apró csorbákkal. Tintatartó fém és üveg, kopott. M: 8-11cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m