Glass-objects

Number of items: 267

Biedermeier talpas üveg pohár, korának megfelelő kopásokkal, m: 20 cm
11559.

16 000 HUF
43,36
50,00

Biedermeier talpas üveg pohár, korának megfelelő kopásokkal, m: 18 cm
11560.

16 000 HUF
43,36
50,00

11561.

16 000 HUF
43,36
50,00

Biedermeier talpas üveg váza, korának megfelelő kopásokkal, m: 14,5 cm
11562.

16 000 HUF
43,36
50,00

Antik tejüveg váza, matricás, kézzel festett, kopásokkal, jelzés nélkül, m: 41,5 cm
11563.

80 000 HUF
216,80
250,00

Murano filigrán száldíszítéses, fújt, üveg palack, dugóval, dugó belső részén kis feszültség, jelzés nélkül m: 13 cm
11564.

6 000 HUF

11565.

6 000 HUF

Murano filigrán száldíszítéses, fújt, üveg bonbonier, hibátlan, jelzés nélkül m: 9 cm
11566.

6 000 HUF

Chribska cseh művészi üveg tálka / asztaldísz. Terv: Josef Hospodka, pink, kézzel készített üveg. Jelzés nélkül: Bohémia, hibátlan, d: 10 cm
11567.

6 000 HUF

11568.

60 000 HUF
162,60
187,50

11569.

38 000 HUF
102,98
118,75

Dekoratív, nagyméretű, háromszög alakú asztali kínálótál. Színesen festett üveg, három lábon áll, jelzés nélkül (alján eltávolított címkével), 41x40x7,5 cm
11570.

4 800 HUF
13,01
15,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF