Glass-objects Number of items: 267
2829374
11559
436
Glass-objects
Biedermeier talpas üveg pohár, korának megfelelő kopásokkal, m: 20 cm
16 000 HUF
2829375
11560
436
Glass-objects
Biedermeier talpas üveg pohár, korának megfelelő kopásokkal, m: 18 cm
16 000 HUF
2829376
11561
436
Glass-objects
16 000 HUF
2829382
11562
436
Glass-objects
Biedermeier talpas üveg váza, korának megfelelő kopásokkal, m: 14,5 cm
16 000 HUF
2752937
11563
436
80000
Glass-objects
Antik tejüveg váza, matricás, kézzel festett, kopásokkal, jelzés nélkül, m: 41,5 cm
80 000 HUF
2836494
11564
436
Glass-objects
Murano filigrán száldíszítéses, fújt, üveg palack, dugóval, dugó belső részén kis feszültség, jelzés nélkül m: 13 cm
6 000 HUF
2836495
11565
436
Glass-objects
6 000 HUF
2836497
11566
436
Glass-objects
Murano filigrán száldíszítéses, fújt, üveg bonbonier, hibátlan, jelzés nélkül m: 9 cm
6 000 HUF
2826756
11567
436
Glass-objects
Chribska cseh művészi üveg tálka / asztaldísz. Terv: Josef Hospodka, pink, kézzel készített üveg. Jelzés nélkül: Bohémia, hibátlan, d: 10 cm
6 000 HUF
2828069
11568
436
60000
Glass-objects
60 000 HUF
2797680
11569
436
38000
Glass-objects
38 000 HUF
2835181
11570
436
4800
Glass-objects
Dekoratív, nagyméretű, háromszög alakú asztali kínálótál. Színesen festett üveg, három lábon áll, jelzés nélkül (alján eltávolított címkével), 41x40x7,5 cm
4 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house