Engravings Number of items: 86
2831497
10956
436
3200
Engravings
cca 1700 Francisco Junius: De Pictura Veterum c. könyvéből ábrázolás. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül. Kissé sérült. Dekoratív, üvegezett historizáló fakeretben. 32,5x23 cm.
3 200 HUF
2831880
10957
436
15000
Engravings
Garde impérial, types militaires. Színezett litográfia, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 44,5x33 cm
15 000 HUF
2831908
10958
436
Engravings
11 db illusztráció a klasszikus arany bibliából. Kromolitográfia, papír, modern paszpartuban. 28x19,5 cm
4 000 HUF
2832038
10959
436
Engravings
Dávid legyőzi az oroszlánt. Kromolitográfia, papír. J.M. Kronheim & Co., London kiadása. XIX. sz. közepe-második fele. Dekoratív, üvegezett fa képkeretben. 23×33 cm
4 000 HUF
2832063
10960
436
Engravings
cca 1870-1920 kb. 30 db vegyes metszet és nyomat tétel (Árpád és a hét vezér, II. Rákóczy Ferencz és Zrínyi Ilona sírja, Kassa látképe stb.). Klf. technikák és méretek.
2 400 HUF
2831905
10961
436
Engravings
cca 1880-1890 Münchener Bilderbogen 60 db lapja, korabeli és történelmi népviseletekkel, divatokkal. Színezett fametszet, papír, jelzett a metszeten. Braun & Schneider kiadása. Lap széle részben vágott és helyenként kisebb szakadásokkal. 21x34 cm
4 000 HUF
2831132
10962
436
Engravings
1860-1900 körül: Korsós nő. Kézzel színezett litográfia, papír, 31,5x30 cm
2 400 HUF
2800878
10963
436
Engravings
Henri Duval Dampierre (1580-1620) generális, metszet, üvegezett fa keretben, 17,5×13,5 cm
18 000 HUF
2763522
10964
436
Engravings
cca 1870 Lechner Ágost jogtanár litografált portréja. 30x21 cm
2 000 HUF
2722869
10965
436
15000
Engravings
15 000 HUF
2722872
10966
436
15000
Engravings
Mons Aetna Az Etna vulkán kitörése. Rézmetszet XVIII. sz, papír, jelzett. 17x29 cm / Mount Etna Copper plate engraving
15 000 HUF
2722930
10967
436
15000
Engravings
August Pfeiffer (1640-1698) protestáns teológus rézmetszető portréja, Paszpartuban 15x21 cm / Copper plate engraving. XVIII. sz.
15 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house