Books: Other rarities Number of items: 304
2798868
17722
436
[Gárdonyi Géza] Göre Gábor: Tapasztalatok, vagyis más szóval az nagy kiállításon szörzött tapasztalatok. Bp., é.n., Közdok. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2773281
17723
436
Kissházy József: Nevetős fejfák. Nyíregyháza, 1988, SZÁMALK. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2773275
17724
436
1 200 HUF
2836077
17725
436
Mikszáth Kálmán: A fészek regényei. Elbeszélések. Bp., 1901, Singer és Wolfner, 158+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben.
1 200 HUF
2773258
17726
436
Kállay Miklós: A magyar irodalom története. (Miniatűr kiadás). I-III. köt. (egy kötetben). Bp., é.n., Fővárosi Könyvkiadó, 96+66+61 p. A címlap és a fejlécek Galambos Margit munkái. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, néhány kissé foltos lappal.
1 400 HUF
2836088
17727
436
Fekete misék. Papok és apácák bűnei. Írta: egy kiugrott szerzetes. Bp., [1908], Kereskedelmi Reklámvállalat, 93+(1) p. A borító Bernáth Sándor munkája. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborító a kötéstáblára kasírozva.
1 600 HUF
2836103
17728
436
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. (Önéletrajz). Bp., 1942, szerzői kiadás (May János-ny.), 143 p. A borítón Angelo felvétele. Kiadói félvászon-kötés, illusztrált, szakadt kiadói papír védőborítóban.
1 800 HUF
2781660
17729
436
Arany János művei. 6. kötet. Prózai dolgozatok. Bp., 1890, Franklin. Kiadói aranyozott, festett, egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
1 200 HUF
2827737
17730
436
Dallos Sándor: Dunántúli legendás könyv. Bp., Hungária. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
1 800 HUF
2831689
17731
436
Riskó Géza: Vasárnapi visszhang. A szerző, Riskó Géza és a felesége által DEDIKÁLT példány. Bp., én., Hungalibri. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2831799
17732
436
Finta Sándor: A "nagy majom" titka. Bp., é.n. (1943), Forrás. 171p. A címlapkép Sebők Imre műve. Kiadói illusztrált papírkötésben, sérült gerinccel és borítóval, első néhány lap kissé sérült és kissé foltos, utolsó néhány lapon lapszéli, szöveget nem érintő szakadásokkal. Ritka ponyva!
1 800 HUF
2742934
17733
436
Strindberg Ágost: Egy lélek fejlődése. A forrongás évei. Ford.: Mikes Lajos. Bp.,én., Dick Manó. Átkötött félvászon-kötésben.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house