Flea Market Number of items: 634
2749590
12981
436
900
Flea Market
3 db VHS: Csárdáskirálynő, Doktor Zsivágó, Hofi 2773667
12982
436
Flea Market
4 db különféle retró kartondoboz, vegyes méretben és állapotban
1 800 HUF
2798102
12983
436
Flea Market
Réz váza, kopásnyomokkal, m: 28 cm
4 000 HUF
2774450
12984
436
Flea Market
Arany János utca, régi zománcozott fém tábla, utcatábla, kétoldalas (eredetileg oszlopra rögzítve). Korának megfelelő zománcsérülésekkel, rozsdás állapotban, 40x15 cm
2 800 HUF
2659857
12985
436
Flea Market
Díszes fém doboz, kopásnyomokkal, d: 11,5 cm
1 200 HUF
2659936
12986
436
Flea Market
Keleti intarziás tálca, kis sérülésekkel, 34,5x24 cm
2 000 HUF
2603334
12987
436
Flea Market
Régi műbőr orvosi táska, cca. 1970, kopásnyomokkal, rozsdás 42x20x22cm
1 800 HUF
2650387
12988
436
Flea Market
Angol cukortartó, fém, kék üvegbetéttel, kanáltartó résszel, jelzett, m: 15 cm
2 800 HUF
2707343
12989
436
Flea Market
Diplomates francia szivaros fa doboz, kissé sérült, 16,5x11,5x6 cm
1 200 HUF
2707532
12990
436
6500
Flea Market
Auguste Leroux (1871-1954) után: Casanova története. 5 db modern nyomat, papír, helyenként kissé foltos. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 19x14 cm körüli méretben.
6 500 HUF
2581925
12991
436
4800
Flea Market
Tradicionális kínai operaénekes figura (Mu Guiying, Lakkozott fa, Üvegezett dobozban, falra akasztható, 34x21,5cm
4 800 HUF
2655263
12992
436
Flea Market
Törpés órasúly, ólom, kopott, m: 16 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house