Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 242

31562.

2 000 HUF

DN "Typographia Sport Club 1903" kétoldalas vert bronz érem mellszalagon (33x33mm) T:1 patina
31563.

2 200 HUF
5,96
6,88

31564.

3 000 HUF

DN "Magyar Testnevelő Tanárok Országos Egyesülete - 1943" egyoldalas, aranyozott Br emlékérem tokban (58mm) T:1-,2
31565.

1 000 HUF

3 darabos sport díjérem tétel, szalag nélkül, közte labdarúgás és kosárlabda díjérem (35mm) T:1-,2
31566.

1 000 HUF

5xklf bronz és ezüstözött bronz labdarúgó díjérem-tétel az 1920-1930-as évekből T:2,2- patina
31567.

2 000 HUF

5 darabos vegyes sport emlékérem és díjérem tétel, közte 1988. "100 éves / MTK-VM Sportklub 1888-1988" kétoldalas aranyozott bronz emlékérem dobozában (70mm), 1988. "Fedettpályás Atlétikai Európa Bajnokság - Budapest 1988" részben műgyantás fém díjplakett" Bertoni-Milano" gyártói jelzéssel, mind dobozában T:1-
31568.

3 000 HUF

5 darabos bronz és fém sport emlékérem és emlékplakett tétel, közte 1976. "Edzett Ifjúságért / Aranyjelvényesek országos versenye" kétoldalas ezüstözött fém emlékplakett (10x86mm) T:1-,2 közte akasztóval
31569.

2 000 HUF

6 darabos magyar bronz és fém emlékérem, emlékplakett és díjplakett tétel, közte Peternák Gusztáv (1928-) 1975. "Komárom megyei Vasas Sportnap / Hazánk 30 éve szabad 1945-1975" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1-,2 közte patina
31570.

2 000 HUF

6xklf sportjelvény-tétel, közte UEFA, DFB, MLSZ T:1-2
31571.

1 800 HUF

9 darabos bronz és fém díjérem tétel, közte Iván István (1905-1967) 1950. "M.A.Sz. / Női Feln. 200 M." kétoldalas díjérem füllel (40mm) T:1-,2
31572.

3 000 HUF

9db-os sport díjérem és -plakett-tétel T:1--3
31573.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF