Number of items: 290

Zsolnay Fürdőző, alapmázas porcelánfajansz, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 28 cm
11506.

10 000 HUF

Zsolnay virág mintás áttört kaspó. Kézzel festett, jelzett (Gadáné), hibátlan. d:19 cm, m:17 cm
11507.

28 000 HUF
75,88
87,50

11508.

10 000 HUF
11

Zsolnay retró eozinmázas hamutál, jelzett, kopásokkal, karcokkal d: 12 cm
11509.

10 000 HUF

11510.

12 000 HUF

Zsolnay birkózó medvék. Kézzel festett, jelzett (Markup Béla), hibátlan, m: 31 cm
11511.

12 000 HUF

Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 19 cm, h:21 cm
11512.

8 000 HUF

Zsolnay Pompadour mintás, hiányos mokkás készlet, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal. Hiány: 1 alátét, 1 kanna, 1 tejkiöntő
11513.

18 000 HUF
48,78
56,25

Zsolnay virágmintás, 6 személyes teáskészlet, jelzett, kopásokkal.
11514.

24 000 HUF
65,04
75,00

Zsolnay eozin mázas lányka korsóval. Jelzett, hibátlan. 11 cm
11515.

6 000 HUF
31

Zsolnay eozin mázas fürdőző nő, jelzett, sérült, m: 27 cm
11516.

1 000 HUF
61

Zsolnay virág mintás tálka, kopott, jelzett, d: 11,5 cm
11517.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF