Number of items: 290
2791190
11506
433
Zsolnay Fürdőző, alapmázas porcelánfajansz, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 28 cm
10 000 HUF
2797591
11507
433
28000
Zsolnay virág mintás áttört kaspó. Kézzel festett, jelzett (Gadáné), hibátlan. d:19 cm, m:17 cm
28 000 HUF
2795176
11508
433
10 000 HUF
2793392
11509
433
Zsolnay retró eozinmázas hamutál, jelzett, kopásokkal, karcokkal d: 12 cm
10 000 HUF
2792580
11510
433
12 000 HUF
2789185
11511
433
Zsolnay birkózó medvék. Kézzel festett, jelzett (Markup Béla), hibátlan, m: 31 cm
12 000 HUF
2762756
11512
433
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 19 cm, h:21 cm
8 000 HUF
2768808
11513
433
Zsolnay Pompadour mintás, hiányos mokkás készlet, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal. Hiány: 1 alátét, 1 kanna, 1 tejkiöntő
18 000 HUF
2774266
11514
433
24000
Zsolnay virágmintás, 6 személyes teáskészlet, jelzett, kopásokkal.
24 000 HUF
2790047
11515
433
Zsolnay eozin mázas lányka korsóval. Jelzett, hibátlan. 11 cm
6 000 HUF
2789184
11516
433
Zsolnay eozin mázas fürdőző nő, jelzett, sérült, m: 27 cm
1 000 HUF
2792683
11517
433
Zsolnay virág mintás tálka, kopott, jelzett, d: 11,5 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m