Photo Number of items: 615
2800420
14392
433
Photo
Régi fényképekről készített felvételek, 34 db modern előhívású fotó Kanyó Béla (1939-2020) hagyatékából, jelzés nélkül, 18x13 cm körül
3 000 HUF
2800457
14393
433
15000
Photo
Gerhard Berger McLaren F1-pilóta sajtótájékoztatója, 5 db színes fotó, Kanyó Béla (1939-2020) fotóriporter jelzés nélküli felvételei, 17,5x12,5 cm
15 000 HUF
2800447
14394
433
30000
Photo
Fürdőruha-bemutató a Terror Házában, 25 db színes fotó, Kanyó Béla (1939-2020) fotóriporter jelzett felvételei, 17,5x12,5 cm
30 000 HUF
2800538
14395
433
Photo
Vegyes fényképek (diplomáciai esemény, család, külföldi utazás), 20 db fotó, Eifert János felvételei (egy jelzett, a többi jelzés nélkül), 18x13 cm körül
10 000 HUF
2800525
14396
433
Photo
Erzsébet-díj átadó (?) ünnepség (Dr. Czeizel Endre, Palotás János, Huszti Péter, stb.), 5 db színes fotó, Kanyó Béla (1939-2020) fotóriporter jelzett felvételei, 17,5x12,5 cm
10 000 HUF
2800519
14397
433
30000
Photo
Macskák musical, 13 db színes fotó, Kanyó Béla (1939-2020) fotóriporter jelzett felvételei, 17,5x12,5 cm
30 000 HUF
2800513
14398
433
Photo
Police Magyar Közbiztonsági Alapítvány gyűlés/rendezvény (Sváby András), 6 db színes fotó, Kanyó Béla (1939-2020) fotóriporter jelzett felvételei, 17,5x12,5 cm
3 000 HUF
2800512
14399
433
Photo
1998 A Fresh lányegyüttes egy díjátadón (Az Év Arca), 11 db színes fotó, Kanyó Béla (1939-2020) fotóriporter jelzett felvételei, 17,5x12,5 cm
10 000 HUF
2800497
14400
433
24000
Photo
Divatbemutató, modellek estélyi ruhákban, 13 db színes fotó, Kanyó Béla (1939-2020) fotóriporter jelzett felvételei, 17,5x12,5 cm
24 000 HUF
2800485
14401
433
30000
Photo
Esküvői képek (Kováts Adél), 23 db színes fotó, Kanyó Béla (1939-2020) fotóriporter jelzett felvételei, 17,5x12,5 cm
30 000 HUF
2800460
14402
433
30000
Photo
Rendezvények (gálaműsor, kiállítás) neves vendégekkel (Kern András, Rózsa György, Szulák Andrea, stb.), 17 db színes fotó, Kanyó Béla (1939-2020) fotóriporter jelzett felvételei, 18x12,5 cm
30 000 HUF
2801723
14403
433
Photo
cca 1910 Nő és gyermek kutyával fotó karton keretben 14x17 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house