Envelopes with Coins and Banknotes

Number of items: 218

Mianmar 1983. 10p sárgaréz "FAO" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű tájékoztatóval T:1 patina Myanmar 1983. 10 Pyas brass "FAO" in envelope with stamp, cancellation and a prospectus in german C:UNC patina
30307.

1 000 HUF

Monaco 1986. 1Fr Ni felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű tájékoztatóval T:1  Monaco 1986. 1 Franc Ni in envelope with stamp, cancellation and a prospectus in german C:UNC
30308.

1 000 HUF

Montenegró 2002. 10c Cu-Ni "Brandenburgi Kapu" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű tájékoztatóval T:1- Montenegro 2002. 10 Euro Cent Cu-Ni "The Brandenburg Gate" in envelope with stamp, cancellation and a prospectus in german C:AU
30309.

800 HUF

Nagy-Britannia 1967. 1p bronz "II. Erzsébet uralkodásának 50. évfordulója" érmés, "01067" sorszámú, felbélyegzett borítékban T:1,1-  Great Britain 1967. 1 Penny bronze "50th Anniversary - Reign of Queen Elizabeth II" in "01067" serial number coin envelope with stamp C:UNC,AU
30310.

1 600 HUF
10

Egyesült Királyság 1973. "Királyi esküvő" Ag emlékérem elsőnapi borítékban, sérült eredeti tokban, angol nyelvű leírással (25.68g/0.925/38.7mm) T:1-  United Kingdom 1973. "Royal Wedding Medallic First Day Cover" Ag commemorative medallion, in demaged original case with firts day envelope, with english description (25.68g/0.925/38.7mm) C:AU
30311.

8 000 HUF

Nagy-Britannia 1982. 1/2p Br bélyeges borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:1 Great Britain 1982. 1/2 Penny Br in coin envelope with stamps and cancellations C:UNC Krause KM#926
30312.

1 600 HUF

Nagy-Britannia 1990. 5p "Brit Antarktiszi Terület" érmés borítékban, bélyegzéses bélyeggel, német nyelvű leírással T:1 patina Great Britain 1990. 5 Pence in "British Antarctic Territory" coin envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC patina
30313.

2 000 HUF

Nagy-Britannia / Tristan da Cunha 1989. 20p felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Great Britain / Tristan da Cunha 1989. 20 Pence in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
30314.

1 400 HUF

NSZK 1958J 2M aranyozott Cu-Ni "Max Planck" érmés borítékon bélyegzős bélyeggel, német nyelvű leírással T:2 GFR 1958J 2 Mark gilt Cu-Ni "Max Planck" in coin letter with stamp with description in German C:XF
30315.

1 600 HUF

Német Szövetségi Köztársaság 1969D 2M "Konrad Adenauer" aranyozott Cu-Ni érmés borítékban bélyeggel, bélyegzéssel, német leírással T:1- FRG 1969D 2 Mark "Konrad Adenauer" gilded Cu-Ni in coin envelope with stamps and cancellations, with german description C:AU
30316.

1 200 HUF

NSZK 1985D 1M "Adler" bélyeges borítékban első napi bélyegzős bélyeggel, német nyelvű leírással T:1- FRG 1985D 1 Mark "Adler" in coin letter with first day of issue stamp, with german description C:Au
30317.

1 000 HUF

NSZK 1989J 1M Cu-Ni + NDK 1982. 1M Al érmés borítékon NDK bélyeggel, bélyegzéssel, német nyelvű leírássalT:1 GFR 1989J. 1 Mark Cu-Ni + GDR 1982. 1 Mark Al in coin letter with GDR stamp with description in German C:UNC
30318.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF