Jewellery and precious metal items

Number of items: 291

Ezüst (Ag) Anjou-liliom, áttört filigrán bross, jelzés nélkül, h: 3,2 cm, nettó: 2,7 g
19264.

4 000 HUF

Ezüst(Ag) csillagos fülbevalópár, jelzett, kőhiánnyal, h: 2 cm, bruttó: 3,2 g
19265.

2 800 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű füstszínű üveg kővel, jelzett, méret: 58 cm, bruttó: 13,9 g
19266.

7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) fülbevalópár kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 9,6 g
19267.

8 000 HUF

Bőr karkötő ezüst(Ag) díszítéssel, jelzett, h: 17 cm, bruttó: 5,1 g
19268.

2 000 HUF

Ezüst (Ag) fülbevaló, jelzett. ónix kővel 35 mm
19269.

12 000 HUF

Ezüst (Ag) pudrié, vésett, d: 6,5 cm, jelzett, bruttó: 50 g
19270.

6 000 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc, szív alakú függővel, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 5,8 g
19271.

4 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, bruttó: 4,2 g
19272.

3 000 HUF

19273.

2 000 HUF

Ezüst(Ag) leveles fülbevalópár apró kövekkel, jelzett, h: 2,8 cm, bruttó: 3,19 g
19274.

5 000 HUF

Ezüst (Ag) karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 4,35g
19275.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF