Watches

Number of items: 103

12435.

700 000 HUF
1 897,02
2 187,50

12436.

200 000 HUF
542,01
625,00

Omega Seamaster karóra, bőr szíjjal, működik, d: 32mm
12437.

180 000 HUF
487,80
562,50

12438.

130 000 HUF
352,30
406,25

Pollmanny kulcsos asztali óra, retro. Működik. 22x20 cm
12439.

6 000 HUF

Lovas parasztóra, nincs kipróbálva, kopásokkal, 25 cm
12441.

20 000 HUF
54,20
62,50

Junghans asztali stopper, mechanikus, működik, talapzatán kis hibák, m: 25,5 cm
12442.

60 000 HUF
162,60
187,50

Jaeger-LeCoultre K800/C 18K arany tokos férfi karóra. Kézi felhúzós kiemelt hidas szerkezettel, "cross hair dial" számlappal, jelzett tok, jelzett szerkezet (száma 423731), eredeti dobozában. Hibátlan, működő állapotban d: 34 mm
12443.

950 000 HUF
2 574,53
2 968,75

Design falióra, festett fa, elemes szerkezettel (elemcserére szorul), használt állapot, 23x22 cm
12444.

1 000 HUF

Omega Constellation dupla dátumos kvarc karóra. 18K arany (Au) tokkal. Jelzett. Új bőr szíjjal. 34 mm Működő, jó állapotban. Nettó 29 g
12445.

750 000 HUF
2 032,52
2 343,75

18K arany (Au) Vacheron Constantine kézi felhúzós karóra 18K arany szíjjal Jelzettek, jelzett tok, jelzett szerkezettel 15 köves 1015. 24x27 mm Br 56,5 g, nettó 51g Működő, jó állapotban
12446.

1 200 000 HUF
3 252,03
3 750,00

XIX. sz. vége: Nagyméretű 400 napos óra. Torziós ingás szerkezettel. Üveg búra alatt. Felhúzókulcs nélkül, nem működik, inga sérült, m: 42 cm
12447.

28 000 HUF
75,88
87,50
15

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF