Watches Number of items: 103
2754787
12435
433
700000
Watches
700 000 HUF
2703289
12436
433
200000
Watches
200 000 HUF
2754777
12437
433
180000
Watches
Omega Seamaster karóra, bőr szíjjal, működik, d: 32mm
180 000 HUF
2747404
12438
433
130000
Watches
130 000 HUF
2733565
12439
433
Watches
Pollmanny kulcsos asztali óra, retro. Működik. 22x20 cm
6 000 HUF
2800949
12441
433
Watches
Lovas parasztóra, nincs kipróbálva, kopásokkal, 25 cm
20 000 HUF
2800381
12442
433
60000
Watches
Junghans asztali stopper, mechanikus, működik, talapzatán kis hibák, m: 25,5 cm
60 000 HUF
2798258
12443
433
950000
Watches
Jaeger-LeCoultre K800/C 18K arany tokos férfi karóra. Kézi felhúzós kiemelt hidas szerkezettel, "cross hair dial" számlappal, jelzett tok, jelzett szerkezet (száma 423731), eredeti dobozában. Hibátlan, működő állapotban d: 34 mm
950 000 HUF
2769055
12444
433
Watches
Design falióra, festett fa, elemes szerkezettel (elemcserére szorul), használt állapot, 23x22 cm
1 000 HUF
2795897
12445
433
750000
Watches
Omega Constellation dupla dátumos kvarc karóra. 18K arany (Au) tokkal. Jelzett. Új bőr szíjjal. 34 mm Működő, jó állapotban. Nettó 29 g
750 000 HUF
2795909
12446
433
1200000
Watches
18K arany (Au) Vacheron Constantine kézi felhúzós karóra 18K arany szíjjal Jelzettek, jelzett tok, jelzett szerkezettel 15 köves 1015. 24x27 mm Br 56,5 g, nettó 51g Működő, jó állapotban
1 200 000 HUF
2798908
12447
433
28000
Watches
XIX. sz. vége: Nagyméretű 400 napos óra. Torziós ingás szerkezettel. Üveg búra alatt. Felhúzókulcs nélkül, nem működik, inga sérült, m: 42 cm
28 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house