Antique Number of items: 282
2780493
11805
432
50000
Antique
Antik ón fali borkút, jelzett, korának megfelelő minimális sérülésekkel. Jelzett, 29x23 cm
50 000 HUF
2777517
11806
432
55000
Antique
Jelzés nélkül: Figurális gyertyatartó. Bronz, kőtalapzaton. M: 34 cm
55 000 HUF
2784646
11807
432
40000
Antique
Jelzés nélkül: Figurális tükör, spiáter, kopott, m: 43,5 cm
40 000 HUF
2784582
11808
432
40000
Antique
40 000 HUF
2782199
11809
432
36000
Antique
Elefántcsontpart, faragott fa, fétis figura, 1920 körül, koránal megfelelő állapotban, m: 36,5 cm
36 000 HUF
2733836
11810
432
30000
Antique
Antik japonizáló fotótartó album. Bársony borítással. Előlap: Karton, litográfia, nyomaton jelzett: E. Youg. Korának megfelelő sérülésekkel. 1910 körül. 45x46cm teljes kinyitott állapotában lévő méret. A vizitkártyák csak dekorációk benne.
30 000 HUF
2780748
11811
432
30000
Antique
Stencilező gép. Japán, XX, sz, közepe. Díszes fa ládában, felirattal, komplett, hozzá egy levél a japán követségtől, melyben értesítést küldenek japán követhelyettes kinevezéséről, Feltehetően ő hozta magával a szerkezetet a Kádár-kori Magyarországra. 60x38 cm
30 000 HUF
2708887
11812
432
30000
Antique
Biedermeier tükör XIX. sz. közepe, fenyőfa, dió furnérral, keret belső díszítése egy helyütt sérült, Külső méret: 63x89 cm
30 000 HUF
2780049
11813
432
28000
Antique
Habsburg címeres verőtő, kopott, d: 8 cm. 1938g
28 000 HUF
2788484
11814
432
22000
Antique
Antik keleti tőr, kopott, h: 44 cm
22 000 HUF
2699312
11815
432
24000
Antique
Mercedes, nagy méretű autómodell, fém, kopásokkal,hiányokkal, m: 26 cm
24 000 HUF
2782224
11816
432
24000
Antique
Monumentális gyógyszeres bronz mozsár, 1920 körül, hibátlan, m: 18 cm, d: 22cm, h: 30 cm.
24 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house