Antique

Number of items: 282

12009.

28 000 HUF
75,88
87,50

12010.

9 500 HUF
25,75
29,69

Vadász pipatórium, agancs. h: 30 cm
12011.

5 000 HUF

12012.

20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1890 fém fedeles üveg tartó, fedelén plasztikus harcoló sas-kígyó motívummal, tüziaranyozás nyomokkal, rozsdás, üveg kopott, 12x15x11 cm
12013.

14 000 HUF
37,94
43,75

12014.

36 000 HUF
97,56
112,50

Régi fém persely, üvegbetétekkel, jelzett, kopott, nikkelezett fém, rozsda foltokkal, m: 16 cm
12015.

12 000 HUF

12016.

20 000 HUF
54,20
62,50

Berndorf kiöntő, ezüstözött alpakka, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
12017.

5 500 HUF
14,91
17,19

Jugendstil szarvasos kínáló, zománc festett üvegbetéttel. Kopásokkal, m: 20 cm
12018.

9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüstözött fém cukorszóró, kopott, m: 9 cm
12019.

2 800 HUF

Ezüstözött alpakka doboz, jelzett, kopott, d: 12 cm
12020.

3 800 HUF
10,30
11,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF