Flea Market Number of items: 448
2764114
11866
430
4800
Flea Market
Justus Sándor (redőnygyáros) redőnyhúzó szerelék, jelzett 1940 körül 20x20 cm
4 800 HUF
2758178
11867
430
Flea Market
2 db vezetékes fejhallgató, a kék színű mikrofonnal, a fehér extra kábellel. Működő, használt állapotban.
1 800 HUF
2758010
11868
430
Flea Market
HTK öntöttvas, egytálcás konyhai mérleg (max. 10 kg), XX. sz. közepe, jelzett, korának megfelelő állapotban, 30x20x11,5 cm
5 000 HUF
2758008
11869
430
Flea Market
Régi Perion kézilámpa, vasúti vagy bányász lámpa, XX. sz. közepe körül. Akkumulátor nélkül, kis zománcsérülésekkel, rozsdafoltokkal, 38x15x9,5 cm
4 000 HUF
2759834
11870
430
3400
Flea Market
"Ügyeljünk a tisztaságra", régi zománcozott fém tábla, kopásnyomokkal, 40x8 cm
3 400 HUF
2760000
11871
430
Flea Market
The Official Cashbox, amerikai bankjegyet mintázó fém persely, doboz. Alján jelzett: Callen Mfg. Corp., U.S.A. Öntött fém, viseltes fedéllel. 16,5x8x4,5 cm
4 000 HUF
2760197
11872
430
Flea Market
Egy doboznyi (kb. 30-40 db) vegyes diafilm, ifjúsági és mesefilmek, stb.
3 000 HUF
2759110
11873
430
3800
Flea Market
Réz mozsár, nagy törővel, m: 12, d: 13,5 cm, h: 28 cm
3 800 HUF
2759045
11874
430
Flea Market
Régebbi bőrönd, szerszám/hangszer láda, hiányos zárral, belül sérült, 33,5x18x26 cm
3 600 HUF
2762075
11875
430
Flea Market
4 db Zwilling vákuumos üveg ételtároló és sütőedény, különböző méretben, hozzá való elektromos vákuum pumpával. Mindegyik bontatlan, használatlan állapotban.
10 000 HUF
2762127
11876
430
Flea Market
Kerékpár takaró ponyva, vízálló, bontatlan csomagolásban
1 800 HUF
2762136
11877
430
Flea Market
Powerfix Profi kézi tűzőgép, kárpitos és barkácsmunkákhoz, kapcsokkal, szögekkel, eredeti dobozában, bontatlan
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house