Books: Architecture, Art Number of items: 274
2752618
16753
429
2200
Books: Architecture, Art
4 db Kós Károly illusztrációkat tartalmazó könyv: Kós Károly Erdély. Szépmíves céh, Benkő Samu: Beszélgetések Kós Károlyról. Nyírő József: Sibói bölény 1-2. Athenaeum
2 200 HUF
2700489
16754
429
Books: Architecture, Art
Van Gogh Face to Face. The Portraits. London, 2000, Thames & Hudson. Gazdag képanyaggal, Vincent van Gogh festményeinek reprodukcióival illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan fóliában.
1 000 HUF
2706380
16755
429
Books: Architecture, Art
1 200 HUF
2706397
16756
429
Books: Architecture, Art
Dante Alighieri: La Divina Commedia. Kolozsvár, 1976, Dacia. Gy. Szabó Béla 20 db fametszetével illusztrálva. Magyar, olasz, román és német nyelven. Kiadói nagyalakú papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, 43,5x33,5 cm.
1 200 HUF
2755911
16757
429
Books: Architecture, Art
Fehérvári kiállítások 1963-1993.Szerk.: Fülöp Gyula. Székesfehérvár, 1994., Szent István Király Múzeum. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón és az utolsó pár lapon gyűrődésnyommal.
1 200 HUF
2756077
16758
429
Books: Architecture, Art
Magdalena Abakanowicz. Bp., 1988., Műcsarnok. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 800 HUF
2755383
16759
429
Books: Architecture, Art
1 200 HUF
2729407
16760
429
Books: Architecture, Art
Fiziker Róbert: A legendás borostyánszoba. Bp., 2003, Kortina. Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
2707619
16761
429
Books: Architecture, Art
Pablo Picasso. A gyermekkortól a kubizmusig 1881-1914. Szerk.: Nagy Mézes Rita. Bp., 2005, Ventus Libro. Reprodukciókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
2694456
16762
429
Books: Architecture, Art
Martyn Ferenc ötven rajza. Martyn Ferenc rajzaival, Láncz Sándor szövegével. Bp., 1984, Corvina, 8 p.+25 (kétoldalas képtáblák.) t. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2639803
16763
429
Books: Architecture, Art
1 400 HUF
2729129
16764
429
Books: Architecture, Art
Beszélő házak. Szerk.: Hatvany Lajos. Gink Károly fényképeivel gazdagon illusztrált. Bp., 1957., Bibliotheca. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadó kissé kopott félvászon-kötés.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house