Advertisement Number of items: 180
2755114
13962
429
Advertisement
cca 1940 Wrabl Antal vegyészeti Vállalat, Bp., XIII., Röppentyű-utca3, reklám szórólapja, hajtásnyommal, lapszéli kisebb sérüléssel, 29,5x21 cm
1 000 HUF
2756399
13963
429
Advertisement
cca 1928 Magyar gyártású "Poudre de Riz", púderes kartondoboz, art deco mintával, jó állapotban, d: 7,5 cm, m: 4 cm
6 000 HUF
2756031
13964
429
Advertisement
Eggenberger nagy méretű reklámos litho levélzáró. 6x8 cm
5 000 HUF
2751628
13965
429
Advertisement
Galambos Margit (?-?): 3 db art deco húsvéti csokoládé vagy egyéb édesség csomagolás terve, 1920-as évek. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, részben sérült, 17x14 és 28x23,5 cm közötti méretekben.
9 000 HUF
2757979
13966
429
Advertisement
3 db reklámos bonbonos és cigarettás papír és fémdoboz, Macskanyelv, Tokaji bonbon, száz éves a magyar dohányipar 8, 11 cm
4 000 HUF
2749451
13967
429
Advertisement
3 db csomagolás, címke 27x17 cm-ig
2 000 HUF
2751972
13968
429
Advertisement
Stühmer, art deco csokoládé csomagolásterv, 1925-1930 körül. Ceruza, papír. Jelzés nélkül, feltehetően Galambos Margit (?-?) alkotása. Foltos, sérült. 18x22,5 cm.
9 000 HUF
2754069
13969
429
Advertisement
cca 1972 Skoda S100 és 110L típusú személygépkocsik prospektusa
1 600 HUF
2751858
13970
429
Advertisement
Szaloncukor, rumos meggy. Kétoldalas art deco reklámterv, 1925-30 körül. Ceruza, papír. Jelzés nélkül. Hajtásnyommal, kissé foltos. Lap széle sérült. 10,5x30 cm.
5 000 HUF
2751054
13971
429
Advertisement
Benyáts Emil Divatáruháza - Harisnyagyára Debrecen csomagolópapír, hajtva, rajta tollas feljegyzéssel, hátoldalán népművészeti orname4ntika rajzokkal, 63x40 cm
2 800 HUF
2752864
13972
429
Advertisement
cca 1970 Karácsonyi ajándékot a Centrum Áruházakból. Reklámterv. Tus, fedőfehér, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott valamint Füles Szerkesztősége és Centrum Áruházak bélyegzőivel. Lapszéli szakadásokkal. 30x20 cm
3 000 HUF
2751885
13973
429
Advertisement
Art deco borítóterv, Fővárosi Könyvkiadó, 1925-30 körül. Tempera, ceruza, papír. Jelzés nélkül, feltehetően Galambos Margit (?-?) grafikus alkotása. 20,5x13.
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house