Engravings Number of items: 49
2742157
10663
428
Engravings
2 000 HUF
2745535
10664
428
Engravings
Wilhelm Hessloehl (1810-1843): Übergang über den Niemen (Napóleon átkelése a Nyeman folyón). Rézmetszet, papír, XIX. sz. Carlsruhe, Kunst-Verlag kiadása. Paszpartuban, üvegezett fa keretben, 10x13 cm
3 000 HUF
2745517
10665
428
Engravings
Karl Girardet után, Paul Girardet metszése: Conduite héroique du Maréchal Ney dans la retraite de Russie (Combat pres de Smolensk). / Ney marsall hősiessége a francia csapatok visszavonulásakor a szmolenszki csatában (1812). Rézmetszet, papír, XIX. sz. Paszpartuban, üvegezett fa keretben, 10x13,5 cm
3 000 HUF
2745543
10666
428
Engravings
Charles-Louis Schuler (1782-1852): Napóleon. Rézmetszet, papír, XIX. sz. Carlsruhe, Kunst-Verlag kiadása. Paszpartuban, üvegezett fa keretben, 13x9 cm
2 400 HUF
2745553
10667
428
Engravings
Schlacht bei Eylau, 8 Februar 1807. (Az eylaui csata). Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban, üvegezett fa keretben, 7x10 cm
3 000 HUF
2720017
10668
428
Engravings
1 000 HUF
2695470
10669
428
Engravings
William Hogarth (1697-1764) után: 10 db rézmetszet, XIX. sz. Kissé foltos lapok, 22,5x15 cm és 21x27 cm közötti méretekben
1 000 HUF
2716337
10670
428
Engravings
Viktória angol királynő (1819-1901). Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 24x17,5 cm
1 600 HUF
2716386
10671
428
Engravings
A Viktória-gát környéke (a Margitszigettel szemben). Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fa keretben, 17x27 cm
2 000 HUF
2716728
10672
428
Engravings
Árvízképek 1876-ból. Rotációs fametszet, papír. Dekoratív, kissé sérült, üvegezett keretben, 34x23 cm
2 000 HUF
2742351
10673
428
Engravings
cca 1880 Herring's fox hunting scenes. Full cry. Róka vadászat. Színezett acélmetszet. Képméret 44x80 cm Üvegezett keretben. Large steel plate engraving in glased frame. NEM POSTÁZZUK, CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL
16 000 HUF
2738298
10674
428
Engravings
Ter me negabis, Matth. 26. 34. Rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Kartonra kasírozva. 22x14 cm. Üvegezett fakeretben.
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house